Spočítejte si...

Zavřít

Blesková akce mBank: zvýšila odměnu za doporučení. Oba získáte 600 Kč

mBank připravila pro své klienty bleskovou akci. Pokud do 10. května doporučíte banku někomu, kdo si následně sjedná mKonto, oba získáte bonus 600 Kč.

Stále platí podmínka, že nový klient musí při žádosti o mKonto do webového formuláře napsat vaše telefonní číslo vedené u banky.

Řecko: Za krizi můžou bohatí, zdaníme je Růst cen pohonných hmot zpomaluje. Kde natankujete draze a kde nejlevněji?        
Nespokojený čtenář
Nespokojený čtenář (neregistrovaný) 81.91.218.---
7. 5. 2015 14:52 Nový

Cenzura zveřejňovaných aktualit?

celé vlákno

Opravdu by mne zajímalo, na základě čeho jsou schvalovány aktuality. Včera byla na Měšec zaslána aktualita o tom, že spořitelní družstvo ANO od 6.5. zcela neočekávaně zvýšilo své úrokové sazby na 4,4%, což je zdaleka nejvíc, co peněžní ústavy v současné době poskytují, více viz
http://www.anosd.cz/terminovane-vklady-firma/

Zveřejnění této informace bylo pracovníky Měšce zamítnuto s odůvodněním, že k tomu připravují vlastní článek.

Zde jde o "aktualitu", označenou dokonce jako "blesková akce", přitom jde o akci, kterou mBanka zveřejnila na svých stránkách již poměrně dávno a tato akce platí již od 27.4., tj. již více než 10 dnů a bude platit již pouze o víkendu, navíc mimo mBanka mimo tuto akci nabízí 2x500Kč, což není zase až tak velký rozdíl.

Nechápu tedy, proč je takováto "aktualita" zveřejněna, ale zveřejnění opravdové aktuality, navíc s nepoměrně větším dosahem, je zamítnuto. Navíc by pisatele "aktuality" o mBank neubylo, kdyby doplnil alespoň odkaz na zdroj informace:
http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/dokumenty-ke-stazeni/dokumenty/akce/dodatek_mbank_pravidla_mklub-2.pdf (ale to už by zase nebyla taková aktualita :-)

Bob
Bob (neregistrovaný) 178.17.80.---
8. 5. 2015 2:04 Nový

Re: Cenzura zveřejňovaných aktualit?

celé vlákno

Naivní člověče, ANO si na Měšci evidentně reklamu nezaplatilo...