Hlavní navigace

BLESK energie láká nové zákazníky na úsporu, která bude vyplacena předem

Sdílet

Gabriela Hájková 12. 11. 2014

Mediální vydavatelství Czech News Center (bývalý Ringier) nově nabízí dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti pod názvem Blesk ENERGIE.

Projekt láká na výplatu jednorázového bonusu, který zákazníci obdrží hned na počátku využívání služeb. Velikost bonusu je závislá na tom, kolik nyní platí u svých dodavatelů elektřiny či plynu a kolik ušetří za dva roky, pokud přejdou k EP Energy Trading. 

Zálohy tedy zůstanou zákazníkům ve stejné výši, jako dosud, do měsíce od zahájení dodávek od EP Energy Trading ale mohou získat za dvouletou úsporu maximálně 15 000 Kč. Výši bonusu lze zjistit z kalkulačky(Logicky tedy vyšší úspory dosáhnou ti, kteří nyní mají dražší tarif. Ti, kteří mají levného dodavatele energií, budou mít bonus nízký.)

Tento zájemce by za dva roky příliš neušetřil. Na elektřině tedy příliš nepřeplácí

Z obrázku je vidět, že tento zájemce by příliš neušetřil. V kalkulačce byla porovnána cena s dodavatelem Elimon eProdukt v Libereckém kraji.

Podmínkou k získání bonusu je odebírat od nového dodavatele energii po dva rok. Smlouva je sice podepsána na dobu neurčitou, ale pokud přejdete během dvouletého období k jinému dodavateli, bonus musíte vrátit. 

Porovnejte si ceny elektřiny a plynu EP Energy Trading s dalšími dodavateli energie v naší nezávislé kalkulačce energií

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).