Hlavní navigace

Bílé šrotovné od května zavede i E.ON

Redakce

Energetická společnost E.ON přichystala pro své zákazníky podobnou slevu na nákup energeticky úsporných spotřebičů jako její konkurent ČEZ. E.ON nabídne svým zákazníkům 500 Kč za nákup chladničky a kombinované chladničky (s energetickou třídou A+ a A++), mrazničky (s energetickou třídou A+), pračky (s energetickou třídou A+ a funkcí 6. smysl), sušičky (s energetickou třídou B a vyšší), myčky nádobí (s energetickou třídou A, A+ a funkcí 6. smysl) a vestavné trouby (s energetickou třídou A). Podmínkou je však spotřebič značky Whirlpool.

Zákazník si bude moci pořídit nový úsporný spotřebič v kterémkoli kamenném nebo internetovém obchodě v České republice. Pokud následně zašle kopii účtenky společně s vyplněnou slevovou poukázku, kterou bude možné získat na www.energieplus.cz, obdrží 500 Kč za každý úsporný spotřebič na svůj bankovní účet.

Kromě toho si budou moci zákazníky E.ON uplatnit v prodejnách Baumax slevu ve výši 5 až 10 % na energeticky úsporné výrobky. Jedná se například o tepelně-izolační stavební materiály, okna a dveře, tepelnou techniku včetně termostatických hlavic a úsporné osvětlení.

Našli jste v článku chybu?