Hlavní navigace

Bílé šrotovné od května zavede i E.ON

Sdílet

Redakce 16. 4. 2009

Energetická společnost E.ON přichystala pro své zákazníky podobnou slevu na nákup energeticky úsporných spotřebičů jako její konkurent ČEZ. E.ON nabídne svým zákazníkům 500 Kč za nákup chladničky a kombinované chladničky (s energetickou třídou A+ a A++), mrazničky (s energetickou třídou A+), pračky (s energetickou třídou A+ a funkcí 6. smysl), sušičky (s energetickou třídou B a vyšší), myčky nádobí (s energetickou třídou A, A+ a funkcí 6. smysl) a vestavné trouby (s energetickou třídou A). Podmínkou je však spotřebič značky Whirlpool.

Zákazník si bude moci pořídit nový úsporný spotřebič v kterémkoli kamenném nebo internetovém obchodě v České republice. Pokud následně zašle kopii účtenky společně s vyplněnou slevovou poukázku, kterou bude možné získat na www.energieplus.cz, obdrží 500 Kč za každý úsporný spotřebič na svůj bankovní účet.

Kromě toho si budou moci zákazníky E.ON uplatnit v prodejnách Baumax slevu ve výši 5 až 10 % na energeticky úsporné výrobky. Jedná se například o tepelně-izolační stavební materiály, okna a dveře, tepelnou techniku včetně termostatických hlavic a úsporné osvětlení.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).