Hlavní navigace

Banky v akci zvedají sazby u spořicích účtů. Bohužel, jen na chvíli

Sdílet

Jiří Hovorka 2. 3. 2011

Úroková prémie 0,45 % p.a. na nově uložené vklady v období od 1. března do 30. dubna 2011. Taková je nejnovější akční nabídka AXA Bank. Prémiová úroková je platná pro jakýkoliv nový vklad vložený na účet v období od 1. března do 30. dubna 2011. Prémiová úroková sazba je garantována do 30. června 2011, kdy dojde k jejímu jednorázovému připsání na účet klienta, to píše banka ve zprávě klientům. Ve zmíněném období tak dostanete na vklad do milionu korun úrok ve výši 2,3 % p.a., na vyšší část vkladu pak 1,55 % p.a. Nabídku banky mohou využít noví i stávající klienti.

Banky v poslední době lákají k novým úložkám poměrně často. Nedávno podobnou akci spustila konkurenční ING Bank, která klientům ING, kteří mají penzijní připojištění, životní pojištění nebo investují do podílových fondů nabídlo ING Konto s úrokem 3,5 % p.a. na měsíc duben.

Na trhu na klasickém spořicím účtu bez výpovědní lhůty dostanete úrokovou sazbu bez akce až 2,8 %. Porovnejte si nabídky bank i záložen.Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).