Hlavní navigace

Banka CREDITAS vydává kartu ze zlata. Dostane se jen na stovku klientů

Sdílet

Jiří Hovorka 6. 6. 2018

VIP klienti Banky CREDITAS se zůstatky na účtech v řádech milionů korun se mohou těšit na zlatou kartu, která je opravdu ze zlata. Banka ji pod názvem Real Gold vydává ve spolupráci s Mastercard v limitované edici a jde podle ní o první takovou kartu v Evropě.

Karta je vyrobena ve dvou limitovaných sériích – Black &Gold. K dispozici je pouze po 50 kusech těchto karet. V současnosti jde o nejprestižnější produkt, který český i evropský bankovní trh nabízí. Téměř polovinu hmotnosti karty tvoří zlato, což poznáte na první pohled i dotek, Real Gold je sedmkrát těžší než běžné platební karty, říká místopředseda představenstva Banky CREDITAS Kamil Rataj.

Video: Takto karty ze zlata vypadají a zní

Za designem karty se speciálním 3D gravírováním, které vytváří vizuální efekty, stojí společnost Dynamo Design, jež se podílela i na korporátní identitě Banky CREDITAS. Výrobu zajistila společnost Idemia. Banka se také s kartou Real Gold snaží uspět v mezinárodní soutěži o nejlepší prémiovou kartu roku na světě.

Platební karta Real Gold od Banky CREDITAS disponuje kromě exkluzivního materiálu a designu také vysokými transakčními limity a prémiovými doplňkovými službami. „Jedná se o karetní produkt World Elite, což je nejvyšší a nejprestižnější řada karet z produktové nabídky Mastercard. Je to v podstatě takový Rolls Royce mezi kartami a tomu odpovídají i doplňkové služby,“ říká generální ředitel Mastercard pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko Miroslav Lukeš.

Součástí výbavy je i prémiová služba Concierge, která poskytuje nadstandardní individuální servis všem majitelům karty ze zlata. LoungeKey jim a jejich příbuzným umožňuje přístup do stovek letištních salonků po celém světě, a to bez ohledu na to, jakou linkou či třídou cestují. Součástí je také exkluzivní pojištění a nadstandardní výše limitů pro platby.

Platební karta Real Gold od Banky CREDITAS je první zlatou kartou v Evropě, ve světě se už ale kartami z drahých kovů platilo. Nejvyšší třídu mezi kartami v nabídkách bankovních produktů obvykle nenajdete. Skutečně exkluzivní kartu si totiž nevybíráte vy, vydavatel karty si vybírá vás. A jeho podmínky bývají opravdu náročné. Exkluzivní karta každopádně naznačuje, že její držitel je mimořádně úspěšný, velmi bohatý, solventní a má skvělou platební morálku.

Foto: Tak vypadají karty ze zlata

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).