Hlavní navigace

AXA zvedá úrok na svém spořicím kontu

Sdílet

Jiří Hovorka 30. 6. 2011

Od začátku července zvyšuje AXA Bank základní úrokovou sazbu u svého spořicího účtu na 2 %. Zároveň se také posunuje pásmo, ve kterém základní sazba platí. Zatímco doposud byla aplikována na vklady do 1 milionu korun, nyní se tato hranice ztrojnásobila. Také za ní došlo k růstu sazby, a sice z 1,1 na 1,3 %. Vždy jde samozřejmě o roční úrok.

AXA v létě bude lákat také nové klienty. Speciální letní on-line bonus ve výši 250 korun získají klienti, kteří si na stránkách www.axabank.cz založí spořicí účet v období od 1. července do 31. srpna 2011, uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA. Akce má však své podmínky: pro získání bonusu je třeba na účet vložit alespoň 10 000 korun nejpozději deset dnů od jeho založení. Zůstatek zároveň nesmí pod tuto částku klesnout do října, kdy bude letní bonus jednorázově vyplacen.

Kompletní nabídku spořicích účtů porovnejte v naší databázi, kde se dozvíte, že nejvyšší úrok na trhu nabízí Metropolitní spořitelní družstvo (2,8 %). Jeho Spořicí konto má však tu nevýhodu, že vybírat úspory z něj lze pouze v hotovosti nebo písemným pokynem na pobočkách v Brně a v Praze.Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).