Hlavní navigace

AXA pojišťovna spustila pojištění pro případ invalidity 3. stupně

Sdílet

AXA pojišťovna spustila nový produkt, a sice pojištění pro případ invalidity 3. stupně následkem civilizačních onemocnění. Pojištění s názvem InPLUS je poskytováno samostatně bez nutnosti sjednání jiných produktů.

Pojištění vás kryje pro případ, že by vám následkem nemoci byla přiznána invalidita 3. stupně, tedy že by vaše schopnost pracovat byla v důsledku zdravotního stavu snížena o více než 70 %.

Cílem pojištění je přiznat vám určitou měsíční částku dle sjednání, která by vám ve vaší životní situaci měla pomoci zaplatit běžné výdaje. Možnost výše částky závisí na způsobu sjednání pojištění.

Pokud si pojištění sjednáte na kamenné pobočce, musíte čekat, než pojišťovna posoudí váš zdravotní dotazník. Měsíční rentu si ale můžete nastavit až do výše 20 000 Kč. Jestliže se rozhodnete pro on-line sjednání, vyhodnotí systém vše automaticky ihned, ale dovolí vám sjednat si měsíční rentu maximálně 9000 Kč

Pojištění vás kryje v případě, že se stanete invalidními v důsledku kardiovaskulárních, nádorových či neurologických onemocnění.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).