Hlavní navigace

AXA nabízí nové pojištění domácnosti a nemovitosti. Kryje i neexistující rizika

Sdílet

AXA pojišťovna spustila nové pojištění domácnosti, staveb a odpovědnosti, a to pod názvem DOMOV IN. Toto pojištění nabízí i tzv. Žolíka, který vám v případě škody má zabezpečit stejný rozsah pojistné ochrany, jako má konkurence. Žolík vám zajišťuje, že kromě sjednaných rizik máte krytá i nová rizika, která nabízí konkurence. To se týká i rizik, která se mohou postupem času objevit vlivem technologického pokroku.

Pojištění kryje všechna běžná rizika, která souvisí s bydlením a také s pronájmem. Sjednat si jej můžete ve variantě MINI, KLASIK a MAXI. Právě nejdražší varianta MAXI obsahuje i zmíněného žolíka. K jakékoli variantě je možné sjednat také pojištění občanské odpovědnosti, a to ve variantách STANDARD, PLUS a EXTRA. Tyto varianty lze libovolně kombinovat podle potřeb.

U všech balíčků je zahrnuto krytí rizik havárie rozvodů, energií, odpadů, úhrada nákladů po úrazu domácích mazlíčků a krádež jízdního kola kdekoli v ČR. U varianty KLASIK a MAXI je automaticky sjednávána i prodloužená záruka na domácí spotřebiče a pojištění všech vedlejších staveb.

Součástí jsou bezplatně asistenční služby, a to u všech balíčků. Míru spoluúčasti si volíte sami, stejně jako frekvenci plateb.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).