Spočítejte si...

Zavřít

AWD Česká republika se změní na Swiss Life Select

U společnosti AWD Česká republika dojde k užšímu propojení se švýcarskou finanční skupinou Swiss Life, která spravuje aktiva v hodnotě více než 3,5 bilionu korun. Na jaře 2013 tak dojde ke změně názvu společnosti AWD Česká republika na Swiss Life Select.

I nadále se v této oblasti budeme pevně držet osvědčeného obchodního modelu nezávislého výběru, který garantuje volnost při přípravě komplexního řešení pro naše zákazníky. Novou značkou Swiss Life Select se k tomuto ojedinělému přístupu i jasně přihlásíme, řekl Bruno Pfister, generální ředitel Skupiny Swiss Life.

Vánoce českou rodinu vyjdou průměrně na 30 tisíc. Za co budeme utrácet? Při vánočních nákupech v Polsku pozor na "Dynamic Currency Conversion"        
markus
markus (neregistrovaný) 195.80.165.---
30. 11. 2012 10:06 Nový

Re: AWD Česká republika se změní na Swiss Life Select

celé vlákno

Mňa len prekvapuje ako p. Valach komunikuje jasnú pravdu o AWD..AWD sa s nikým nespája, AWD s nikým bližšie nebude komunikovať, AWD neposiluje..AWD vzhľadom na problémy v EU konči..takže už to nebude spoločnosť ktorej aspoň názov bol nezávislý, takto sa bude volať po mene silnej švajč. spoločnosti..je detto to isté ako ING select...a ING napíše: my dovolíme nezávislosť :)

TM
TM (neregistrovaný) ---.hypocentrum.sk
8. 1. 2013 19:31 Nový

Re: AWD Česká republika se změní na Swiss Life Select

celé vlákno

Ano, máte pravdu,
AWD se s nikým nespojuje,
Swiss Life totiž AWD už 4 roky z 96% vlastní,
a je vcelku pochopitelné, že si převádí jednotlivé úspěšné země pod SwL International, do divize Select, kde se se jim nezávislý model osvědčil.
A marketingově rozumím tomu, že snáze se jim bude prodávat 170 let historie než 25 a umím si představit, jak budou všude hovořit, že za nimi jedinými v ČR stojí opravdu silná švýcarská finanční skupina, což SwL skutečně je. Prostě + pro ně.
A je i logické, že SwL nemá zájem o země, kde se nestali významnými hráči - proto Maďarsko a Slovensko zavírají. Švýcaři jsou pragmatici, na rozdíl od Němců, kteří chtěli mít na mapě v tolika zemích jsme. Konec konců, je to podobné jako expanze BC, FT či Partners, marketing.

Nesouhlasím s Vámi, že AWD neroste, pokud se podíváte na data FECIFu, popř. na výroční zprávy, velká 4, DVAG, AWD, MLP, Aragorn ... poslední 2 roky rostou a to docela dost, na ukor independent agent. I když nejrychleji Aragorn a MLP, která se takřka dotáhla na AWD. A DVAG bude ještě nějakou dobu neohrozitelná na pozici Evropské 1. v inkasovaných.
Spíše lituji toho, že třeba pro MLP s konceptem Feri bank jsou východní trhy malé. Konečně by tu vznikla slušná konkurence, ne srandy jako OVB 240 mil Eur a DVAG 1,2 mld Eur incomming, a pod.
Ale ČR je rozvojová země, zatím ...

okradají
okradají (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
23. 8. 2013 14:11 Nový

zloději

celé vlákno

vůbec nedoporučuji!! velmi špatná zkušenost! né s jednotlivcem ale celým Swiss life! Už nikdy více!

kwinna
kwinna (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
10. 9. 2013 22:01 Nový

Re: zloději

celé vlákno

Máte pravdu, jsou to zloději. A nejedná se o jednotlivce, ale celá společnost rozvinula systém podvodného poradenství. Smutné na tom je, že ta jejich svinstva kryje i ČNB.

Zdeněk
Zdeněk (neregistrovaný) ---.67.broadband3.iol.cz
3. 10. 2013 12:20 Nový

Re: zloději

celé vlákno

Špiníte tu něco, co jste buď neochutnali nebo co jste hodně špatně pochopili ! Pokud už někoho chcete špinit, buďte prosím konkrétní.
Zrovna tak bych o Vás mohl tady prohlásit, že Vy jste zloděj !!!!! A že všechny jen a jen okrádáte !

kwinna
kwinna (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
7. 2. 2016 19:23 Nový

Re: zloději

celé vlákno

Ale ochutnali, stálo nás to téměř půl milionu! A co konkrétního chcete vědět? Že doporučují konzervativním investorům akcie jako údajně zcela bezpečnou investici? Nebo že IŽP vydávají za výhodné spoření?

Jan
Jan (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
22. 1. 2014 20:35 Nový

Re: zloději

celé vlákno

Celým swiss life? By mě zajimalo jak jsi to zvladl :-DJestli Te okradli, podej trestní oznámení. Ale předpokládám, ze spíš pracujes pro nejakou konkurenční multilevelovou firmu.