Hlavní navigace

Audi Financial Services rozdává k autům bezplatně servisní balíček

Sdílet

U Audi Financial Services dostanete k vybraným vozům značky Audi bezplatně servisní balíček. Nabídka platí na financování modelů A3, A4, A5 a A6 z edice Stellar. Úroková sazba pak u těchto aut začíná na 3,49 % ročně. Tuto sazbu dostanete při akontaci od 50 % a délkou trvání smlouvy 24 a 36 měsíců. U 30% akontace získáte úrokovou sazbu od 3,99 %, a to při financování na 24, 36 a 48 měsíců.

Součástí měsíčních splátek je komplexní značkové Audi Pojištění. Servisní balíčky kryjí náklady spojené s předepsanou údržbou vozu (inspekční prohlídky, výměna oleje, apod.) a případné opravy z důvodu běžného opotřebení v autorizovaných servisech Audi v ČR. Jsou vázány na vůz definovaný VIN kódem, takže při převodu vozidla plnění přechází na nového majitele, a to do jeho vyčerpání.

Prostřednictvím značkového financování klient tento balíček získá na dobu 5 let, případně do nájezdu 90 000 km, podle toho, co nastane dříve. Samozřejmostí je možnost dokoupení vyššího krytí balíčku, říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje v Audi Financial Services.

Kromě toho je součástí také Audi Pojištění, které je zahrnuto v měsíčních splátkách úvěru. Jeho součástí je povinné ručení s uznáním bonusů (např. za bezeškodní průběh), havarijní pojištění s krytím a pojištění skel, případně další doplňková pojištění na vaše přání.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).