Hlavní navigace

Aplikace Richee nově umožňuje kontrolovat i účty u Raiffeisenbank a Wüstenrot

Sdílet

Lenka Kašparová 18. 6. 2019

Přes multibankovní aplikaci Richee mužete nově spravovat účty u Raiffeisenbank a Wüstenrot. V současnosti aplikace obsahuje účty Banky CREDITAS, České spořitelny, Komerční banky, ČSOB (vč. Poštovní spořitelny), MONETA Money Bank, Fio banky, Air Bank, Equa bank, Raiffeisenbank a Wüstenrot. Banka plánuje postupně napojit účty všech bank na českém trhu, a časem také vybraných slovenských bank. 

Nově mohou využívat mobilní platby Google Pay a aplikaci Richee také Slováci žijící v Česku. Upravili jsme proces onboardingu tak, že Richeeho mohou používat i slovenští občané s daňovou rezidencí v ČR. Registraci lze provést na telefonní číslo se slovenskou předvolbou, stejně tak je možné poslat aktivační platbu ze slovenského účtu, říká Kamil Rataj, místopředseda představenstva Banky CREDITAS.

Další platformy, jako je Apple Pay a Garmin Pay, plánuje aplikace Richee zprovoznit v dohledné době.

Novou funkcí aplikace jsou také widgety. Můžete díky nim připnout náhled aplikace na domovskou obrazovku smartphonu a sledovat například zůstatky na účtech, nebo i zadávat platby. Služba widget slouží pro zapisování útrat do vaší virtuální peněženky přímo z plochy telefonu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).