Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Air Bank chystá okamžité platby. Ostrý provoz spustí v únoru a za symbolickou 1 Kč od KAmil - "Symbolický" poplatek - to zní na první pohled...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 1. 2019 13:11

  KAmil (neregistrovaný) 109.107.210.---

  "Symbolický" poplatek - to zní na první pohled jako dobročinnost, nějaký posun k lepšímu. Ale tak to přece není. Bylo by dobré doplnit souvislosti, když to neudělala redakce.

  Takže: I u Malého tarifu nabízí Air Bank odchozí platby zdarma, tj. bez poplatku. Pokud u okamžitých plateb začne vybírat 1 Kč, je to výrazně víc. Přestože "velkoobchodní" cena ČNB je u okamžitých plateb jen o haléř (ne o korunu) vyšší než u obyčejných.

  Tím neříkám, že by si to Air Bank nemohla takto nastavit, zvlášť když běžné platby prakticky dotuje a nabízí je zdarma. I ta koruna je pořád mnohem nižší než poplatky (paušály) u řady dalších bank, nebo dokonce neuvěřitelných 125 Kč za jednu okamžitou platbu u České spořitelny. Air Bank je fér. Ale prosím, od specializovaného webu bych čekal trochu přesnější psaní.

 • 16. 1. 2019 2:18

  Dotovač (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Dotuje? Vidím dobře? Dotuje? Banka dotuje? Půjčí si moje peníze, které si rozmnoží, žádné poděkování a vděčnost za to a ona mě dotuje? Ne_ééé....?!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).