Hlavní navigace

Air Bank a BNP Paribas mají nové pojištění schopnosti splácet půjčku

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 19. 1. 2021

Nové pojištění schopnosti splácet půjčku přestavily BNP Paribas Cardif Pojišťovna a Air Bank. Pojištění je připravené na míru pro klienty této banky a pojišťuje 6 různých rizik.

Nové pojištění schopnosti splácet, které jsme připravili společně s Air Bank pro klienty této banky, obsahuje nejširší pojistné krytí na trhu. Člověk je v rámci balíčku pojištěný na riziko úmrtí, invalidity 2. a 3. stupně, pracovní neschopnosti, ošetřování člena rodiny, ztráty zaměstnání i hospitalizace, říká Martin Steiner, obchodní ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny.  

Pojištění pomůže i v případě ošetřování člena rodiny. Pokud se vy nebo váš partner staráte o blízkého člena rodiny (děti, rodiče či sourozenci), který je závislý na jejich péči, pojišťovna za vás hradí úvěrové splátky během celé doby ošetřování. Pojišťovna vyplácí pojistné plnění zpětně již od 1. splátky a vy tak dostanete plnění přesně za dobu od počátku až do konce pojistné události.

BNP u tohoto pojitění plní i v případě bolesti zad, které vznikly po počátku pojištění a jejich příčinou je nově vzniklé poškození páteře, které bude prokázáno příslušným vyšetřením (magnetická rezonance, CT).

Pojišťovna vyplácí pojistné plnění i v případě psychiatrických onemocnění jako je například deprese či syndrom vyhoření.  

U rizika ztráty zaměstnání jsou pojištěny všechny typy smluv, a to i když přijdete o zaměstnání v zahraničí.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).