Spočítejte si...

Zavřít

AAA AUTO opouští pražskou burzu. Investoři, kteří kupovali za upisovací cenu, zapláčou

Když společnost AAA Auto vstupovala na pražskou burzu, upisovací hodnota 28,1 % akcií činila 55,1 Kč. Majoritní vlastník Anthony Denny díky tomu získal na rozvoj společnosti celkem 1,1 miliard Kč.

V pátek se však na základě návrhu zakladatele Dennyho na valné hromadě (drží v současnosti 78 % akcií) rozhodla společnost stáhnout akcie z pražské burzy a od akcionářů je odkoupí za 23,3 Kč/kus. Na zprávu zareagovaly akcie pádem pod tuto hranici, ještě včera se průměrně prodávaly za 23,8 Kč.

Lidí bez práce je mnoho, za prací je ale ochotná dojíždět jen třetina Poptávka po bytech v Praze meziročně roste        
Mo
Mo (neregistrovaný) ---.214.broadband7.iol.cz
3. 4. 2013 18:02 Nový

Mělo by se podat podezření na spáchání trestného činu, a to:

celé vlákno

1. Umyslného spáchání podvodu na minoritních akcionářích.
2. úmyslné porušování povinností při správě cizího majetku.

¨Je zde podezření, že celá finanční krize firmy byla sehraným divadlem aby byla zmanipulována cena na veřejných trzích a akcie zkupovány hluboce pod emisní cenu. Pak, když už nešlo úmyslně snižovat hospodářské výsledky bylo rozhodnuto vystrašit drobné akcionáře a zrušit obchodovatelnost akcií na burzách. Jedná se o úmyslné konání ve snaze poškodit drobné investory na burzách v Praze a Budapešti. Je zde podezření z úmyslných trestbých činů podvodu a manipulace s HV při zprávě cizího majetku.

valesek
valesek (neregistrovaný) ---.praha4net.cz
3. 4. 2013 19:56 Nový

Re: Mělo by se podat podezření na spáchání trestného činu, a to:

celé vlákno

Hmm, skoda ze jsem nekoupil ty akcie kdyz byly za 5Kc. Ja jsem za celou dobu nevlastnil ani jednu. Podle zamstnancu je Anthony hulvat a takovej vykutalenej fracek, sralo by mne kdyby mne takovej fracek pripravil cilenymi kroky o nejake penize, tak jak to udelal.

Michal78
Michal78 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
4. 4. 2013 9:31 Nový

pan Denny a cela AAA jsou typickymi predstaviteli

vychcanosti nejvyssiho kalibru. Nechapu, ze tahle firma v dobe kdy svarovala kusy aut z bouracek a prestrikala mohla vubec prezit. Dnes si hraje na nejvetsi autobazar, pritom metody ktere pouzivali (a verim ze pouzivaji v jine forme i dnes) koresponduji i s osobnim chovani pana Dennyho. Take se divim tem investorum, ze si nezjistili co je tato firma zac a koupili jeji akcie

Duch, dávno mrtvé, naděje
Duch, dávno mrtvé, naděje (neregistrovaný) ---.dfri.se
5. 4. 2013 23:53 Nový

Obehraná deska?!

Úplně stějně, stejným principem, to probíhalo hned po "kupónovce" a hodně lidí bylo už ochotno i vzít spravedlnost do svých rukou (ti lidé byli ale zpravidla oškubání mnohem důkladněji, než je tomu v tomto případě).

Myslel jsem, že ten poměr minoritní držitelé vs. majoritní držitel/é už byl zákonem dávno upraven, aby se předešlo krveprolití?! Nebo byla stanovena ochraná lhúta před výkupem, či vytvořena jiné opatření... a ono zatím... Hovno, Hovno. Prostě prdel kam slunce stále ještě ani nezasvitlo.