Spočítejte si...

Zavřít

80 % lidí by se rádo pojistilo proti internetovým rizikům

Objednáte si mobil z internetu a dorazí vám pouze prázdná krabička. Nebo si někdo stáhne vaši fotografii a vystaví ji na erotickou seznamku. Dle průzkumu ČSOB Pojišťovny by se proti takovým rizikům chtělo pojistit 80 % dotázaných.

Se špatným dodáním zboží má zkušenost 62 % respondentů. Více než polovina (56 %) se také bojí, že někdo zneužije jejich identitu, například použitím jejich fotografií k vytvoření falešného profilu na seznamce. S tím souvisí i případné poškození pověsti, kterého se bojí 29 % Čechů.

Průzkum ukázal, že 70 % respondentů neví, jak by takovou situaci měli řešit. ČSOB Pojišťovna proto uvede v lednu příštího roku na trh pojištění proti internetovým rizikům. Produkt bude chránit před riziky spojenými s internetovými obchody a s používáním internetu vůbec, tj. před zneužitím osobních údajů či tzv. kyber-šikanou.

5 mýtů ohledně bezkontaktních platebních karet Jak si říci o vyšší plat pro příští rok a co rozhodně nedělat?        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
17. 12. 2015 10:05 Nový

poprosil bych jeste

zda by mohli pridat pojisteni proti napadeni sousedovic kockou. Samozrejme predpokladam, ze v podminkach budou vyluky typu, ze v pripade spatneho pocasi nebo v pripade velkeho sucha, ci naopak velkeho deste se pojistka neplni, protoze je jasne, ze v tento moment je kocka frustrovana a muze zautocit. Zrovnatak by se pojistka nemela uplatnovat pokud nebudu stoprocentne ve vyvazenem psychickem stavu, je jasne, ze pokud napriklad prijdu vytocen z prace, kocka to na me vyciti a muze zautocit, za coz samozrejme kocka opet nemuze. Shrnul bych to, ze bych proste potreboval standardni pojisteni proti vice nenadalym udalostem a pojistku na internet kvituji jako prvni vlastovku