Hlavní navigace

Změny programové nabídky UPC Direct

Digitální satelitní televize UPC Direct nově nabízí HBO Comedy, JimJam, NASN, Russia Today a GO TV.

Sdílet

UPC Direct – populární digitální satelitní televizní služba UPC – zaznamená v těchto a příštích dnech řadu změn ve své programové nabídce. Nově přibudou prémiová filmová televizní stanice HBO Comedy, dětská televizní stanice JimJam, sportovní televizní stanice NASN, hudební televizní stanice GO TV a zpravodajská a dokumentární televizní stanice Russia Today. UPC Direct naopak opouštějí televizní stanice pro ženy Club, slovenská hudební televizní stanice Music Box a zpravodajská televizní stanice BBC Prime. Všechny změny jsou realizovány postupně, do konce února tohoto roku. Ceny za službu UPC Direct se nijak nemění.

„Důvody ke změnám byly hned dva: jednak přání diváků jako v případě HBO Comedy, JimJam či Russia Today a jednak technické, kdy některé televizní stanice přecházejí na jiné satelitní pozice a bylo třeba je nahradit,“ komentuje situaci generální ředitel Václav Bartoň a dodává: „ naším cílem ovšem bylo v rámci možností opět navýšit vysoký programový standard UPC Direct.“

Prémiová filmová televizní stanice HBO Comedy je tématicky zaměřena výhradně na komediální žánr. Diváci se na něm setkají s nejnovějšími filmovými komediemi z hollywoodské produkce, doplněnými nabídkou komediálních seriálů a sitcomů. HBO Comedy vysílá plně v češtině, denně od 10:00 do 02:00 hodin. Mohou ji zdarma sledovat všichni diváci, kteří si předplácejí prémiovou televizní stanici HBO, a to na pozici č. 32.

JimJam, televizní stanice věnovaná dětem předškolního věku, vysílá 24 hodin denně, plně v češtině a bez jakýchkoliv komerčních reklam. Exkluzivně uvádí slavné a oblíbené dětské seriály jako např. Bořek stavitel, Tučňák Pingu, Tomáš a přátelé, Barney a jeho přátelé, a podobně. Program stanice JimJam reaguje na aktuální trendy v oblasti zábavy pro děti a oproti jiným stanicím se zcela soustřeďuje na bezpečnou programovou nabídku pro nejmenší dětské diváky a kombinuje inspirující zábavu s nenásilnou a chytrou výukou.Je zařazena v nabídce Rodina a diváci ji naleznou na pozici č. 54.

NASN je sportovní televizní stanice, která vysílá v angličtině, a to plných 24 hodin denně. Je věnována jak sportům populárním na americkém kontinentě i Evropě a mimo jiné nabízí přenosy z hokejové NHL, basketbalové NBA, amerického fotbalu, motorismu a řady golfových turnajů. Je součástí nabídky Rodina a diváci ji mohou sledovat na pozici č.39.

Hudební televizní stanici GO TV naleznou všichni zákazníci UPC Direct na pozici č.73, kde nahradí jinou hudební stanici Music Box. Rovněž ruská zpravodajská a dokumentární stanice Russia Today bude dostupná všem zákazníkům, kteří ji mohou sledovat na pozici č.103.

Společnost rovněž oznamuje, že obdržela informaci, podle níž od 7.března 2008 dojde k výměně stanice MTV Base za MTV Dance. Rozhodnutí o změně vyplývá z výsledků průzkumů MTV o preferencích mladého publika.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).