Hlavní navigace

Zlatý Měšec 2006: RM-SYSTÉM nejoblíbenější způsob obchodování s cennými papíry

[Tisková zpráva] (Praha 11.12.2006) RM-SYSTÉM byl zvolen širokou veřejností jako nejoblíbenější způsob obchodování s cennými papíry. Veřejnost ocenila významné inovace a novinky, které RM SYSTÉM v letošním roce zavedl ve prospěch malých a středních investorů.

Sdílet

RM-SYSTÉM zvítězil v anketě ZLATY MĚSEC v kategorii „Obchodník s cennými papíry“ zahrnující nejen klasické obchodníky s cennými papíry, ale také organizátory trhu, kteří umožňují drobné klientele přístup k obchodování bez prostředníka.

Ocenění vítězi čtenářského hlasování předal VLADIMÍR PIKORA, hlavní ekonom Next Finance, nezávislé analytické a konzultační společnosti, do rukou JIŘÍHO VODIČKY, ředitele pro strategii a marketing.

„Mezi hlavní důvody rostoucí oblíbenosti RM-SYSTÉMu pokládáme zavedení nového typu pokynů EasyClick, prodloužení on-line obchodování, zvýšení komfortu obchodních míst pro malé a střední investory a především výrazné zlevnění obchodování na úroveň 0,3 % z objemu obchodu,“ uvádí Jiří Vodička.

„Velice si vážíme ocenění široké veřejnosti a chystáme pro ní v blízké době další novinky, které více zpřístupní svět akcií malým a středním investorům,“ dodal Vodička.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).