Hlavní navigace

Živnostenská banka nabízí pojištění proti zneužití platební karty

Živnostenská banka nabízí s platností od 1. června 2005 držitelům všech typů debetních a kreditních platebních karet pojištění Day to Day proti zneužití při ztrátě nebo krádeži platební karty. Pojištění Day to Day pokrývá platební transakce uskutečněné v den nahlášení ztráty nebo odcizení platební karty a 2 dny před nahlášením. Platební kartu lze v případě ztráty nebo odcizení bezplatně zablokovat prostřednictvím klientské linky 800 12 24 12, a to 24 hodin denně a 365 dní v roce.

Sdílet

Banka nabízí pojištění Day to Day ve 2 verzích: pojištění Day to Day 30 se vztahuje na kartové transakce na běžném účtu s limitem 30 tisíc Kč, pojištění Day to Day 50 se vztahuje na kartové transakce na běžném účtu s limitem 50 tisíc Kč. Kromě kartových transakcí se pojištění Day to Day v obou verzích vztahuje také na odcizenou hotovost až do výše 10 tisíc Kč do 2 hodin po výběru hotovosti. Součástí pojištění Day to Day je navíc také náhrada za výměnu ztracených nebo odcizených klíčů do částky 5 tisíc Kč a náhrada za vydání nových osobních dokladů do částky 2,5 tisíc Kč.

Cena pojištění Day to Day
Typ pojištění Roční sazba pojistného
Day to Day 30 250,– Kč
Day to Day 50 300,– Kč

Pojištění Day to Day lze sjednat samostatně kdykoliv prostřednictvím bezplatné linky 800 12 24 12 nebo na kterékoli pobočce banky při vydání nebo obnově platební karty.

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).