Hlavní navigace

Živnostenská banka nabízí „olympijskou“ verzi Osobního Menu

Speciální olympijský balíček služeb vycházející z Osobního Menu Forte a Grand nabízí Živnostenská banka všem klientům, kteří si pořídí jeden z uvedených balíčků do 31. srpna 2004. Součástí balíčku je mj. speciální olympijská edice platebních karet Visa Olympic s olympijským designem. Každý, kdo v uvedeném období zakoupí jeden z programů Osobního Menu Forte nebo Grand se může současně zúčastnit soutěže o moderní LCD televizor Philips.

Sdílet

Živnostenská banka je od počátku letošního roku jedním z hlavních sponzorů Českého olympijského týmu. Olympijské hnutí symbolizuje právě ty hodnoty, které chce Živnostenská banka rozvíjet – tradici, dynamičnost a soutěživost v rámci fair-play pravidel. Proto jsme se rozhodli pro dlouhodobou podporu Českého olympijského týmu, řekl vrchní ředitel pro marketing Jan Boček. V rámci spolupráce s Českým olympijským týmem Živnostenská banka připravila výhodnou nabídku produktů a služeb pro všechny členy české olympijské výpravy. Každý ze sportovců, který v Aténách získá některou z medailí, navíc dostane kompletní balíček služeb Osobního Menu, které mu Živnostenská banka povede až do příští olympiády v Pekingu bez poplatků, dodal Jan Boček.

Osobní Menu Forte a Grand nabízí klientům z řad fyzických osob komplexní správu běžného účtu založenou na principu „all inclusive“. Klient tak vedle běžného účtu získá za jeden pevný měsíční poplatek neomezený přístup ke svým financím prostřednictvím všech kanálů přímého bankovnictví (telebanking, internetbanking, GSM banking), výběry z vlastního bankomatu a 2 výběry z cizího bankomatu zdarma a neomezený počet korunových platebních transakcí. Součástí nabídky je také bezplatné vydání a vedení platebních karet Visa.

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).