Hlavní navigace

Živnostenská banka nabízí malým firmám a podnikatelům úvěr za 9,5 procenta

Živnostenská banka začala malým firmám a podnikatelům nabízet úvěr za pevnou úrokovou sazbu 9,5 procenta p.a.

Sdílet

Chceme maximálně vyjít vstříc potřebám malých firem a podnikatelů, kteří od banky na jedné straně vyžadují komplexní služby spojené s vedením účtu a na druhé straně potřebují pro své podnikání jednoduchý úvěr, který chtějí vyřídit rychle a bez zbytečné administrativy, řekl produktový manažer Petr Víšek.

Úvěry pro malé firmy a podnikatele Živnostenská banka nabízí ve dvou variantách:

  • Provozní úvěr na financování běžných potřeb – od 10 tisíc Kč do 500 tisíc Kč, splatnost do 1 roku od čerpání úvěru,
  • Investiční úvěr na financování rozvoje podnikání – od 100 tisíc Kč do 800 tisíc Kč, splatnost do 3 let od čerpání úvěru.

Pro prokázání bonity klientovi stačí předložení pouze 4 dokumentů (daňové přiznání za poslední 2 roky, potvrzení o bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a správě sociálního zabezpečení, výpis z obchodního rejstříku a jedná-li se o klienta bez historie v bance 3 poslední měsíční výpisy z účtů u jiné banky). Pro zajištění úvěru banka vyžaduje pouze biancosměnku. Nabídka platí i pro klienty, kteří nemají u banky žádnou historii.

Nová nabídka úvěrů je součástí komplexního balíčku služeb pro malé firmy a podnikatele, který spojuje výhody jednoduchého financování a kompletní obsluhu firemního účtu v rámci Business Menu. S Business Menu mohou klienti s využitím konceptu „all inclusive“ provádět za jeden pevný měsíční poplatek neomezený počet platebních transakcí a využívat 24 hodin denně služby elektronického bankovnictví (internet, GSM, Call centrum popřípadě PC banking). Další součástí balíčků Business Menu jsou také například různé druhy mezinárodních platebních karet Visa.

O kvalitách Business Menu svědčí ocenění účtu Business Menu XXL+ v anketě Zlatá koruna, kde byl vyhlášen nejlepším podnikatelským účtem v nabídce tuzemských bankovních ústavů.

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).