Hlavní navigace

Živnostenská banka nabízí kreditní kartu na 6 měsíců zdarma

Živnostenská banka přichází od 13. dubna 2004 s výhodnou jarní nabídkou na vydání některé ze tří druhů kreditních karet banky. Zájemci, kteří požádají o vydání kreditní karty Visa Classic, Visa Gold nebo Visa Golf získají kartu na 6 měsíců zdarma. V případě zájmu o vydání druhé kreditní karty pro blízké osoby žadatele (manželka/manžel, děti), bude tato druhá karta vydána a dále vedena bez jakýchkoli poplatků. Podmínkou pro vydání kreditní karty je posouzení bonity klienta.

Sdílet

Nabídka není zaměřena jen na klienty banky, ale i na žadatele, kteří mají své běžné účty vedeny u jiného peněžního ústavu.

Kreditní karty Živnostenské banky v současné době nabízejí nejnižší roční úrokovou sazbu na českém trhu bankovních kreditních karet – 15,4% p.a.. Držitelé kreditních karet Živnostenské banky mohou navíc využít až 45denní bezúročné období. Úvěrový rámec činí u karty Visa Classic až 80 tisíc Kč, u karet Visa Gold a Visa Golf až 150 tisíc Kč. Součástí kterékoli kreditní karty Živnostenské banky je pojištění pro případ nesplácení následkem úrazu.

V případě, že klient kreditní kartu ztratí nebo je mu odcizena, provede banka blokaci karty zdarma.

Nabídka platí pro žádosti sjednané do 31. května 2004.

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).