Hlavní navigace

Živnostenská banka nabízí kreditní kartu na 6 měsíců zdarma

Živnostenská banka přichází od 13. dubna 2004 s výhodnou jarní nabídkou na vydání některé ze tří druhů kreditních karet banky. Zájemci, kteří požádají o vydání kreditní karty Visa Classic, Visa Gold nebo Visa Golf získají kartu na 6 měsíců zdarma. V případě zájmu o vydání druhé kreditní karty pro blízké osoby žadatele (manželka/manžel, děti), bude tato druhá karta vydána a dále vedena bez jakýchkoli poplatků. Podmínkou pro vydání kreditní karty je posouzení bonity klienta.

Doba čtení: 1 minuta

Nabídka není zaměřena jen na klienty banky, ale i na žadatele, kteří mají své běžné účty vedeny u jiného peněžního ústavu.

Kreditní karty Živnostenské banky v současné době nabízejí nejnižší roční úrokovou sazbu na českém trhu bankovních kreditních karet – 15,4% p.a.. Držitelé kreditních karet Živnostenské banky mohou navíc využít až 45denní bezúročné období. Úvěrový rámec činí u karty Visa Classic až 80 tisíc Kč, u karet Visa Gold a Visa Golf až 150 tisíc Kč. Součástí kterékoli kreditní karty Živnostenské banky je pojištění pro případ nesplácení následkem úrazu.

V případě, že klient kreditní kartu ztratí nebo je mu odcizena, provede banka blokaci karty zdarma.

Nabídka platí pro žádosti sjednané do 31. května 2004.

Ivo Polišenský
Tiskový mluvčí