Hlavní navigace

ZFP akademie dosáhla za rok 2010 obratu ve výši 1,3 miliardy Kč

[Tisková zpráva] „Společnost ZFP akademie,a.s. (dále též ZFPA) dosáhla za rok 2010 obratu ve výši 1,337 miliardy Kč“. Z pozice generálního ředitele a místopředsedy představenstva to oznámila Ing. Mgr. Dita Kaňová akcionářům na 9. řádné valné hromadě společnosti konané dne 19. 5. 2011 v Seminárním hotelu Akademie ve Velkých Bílovicích.

Sdílet

Produkce ve výši 165 082 ks uzavřených smluv a její vysoké kvalitativní parametry významně přispěly k dosaženému zisku společnosti ve výši 84,4 miliónu Kč. „Výborné obchodní výsledky ZFPA mají svůj základ v dobře nastaveném ročním plánu, správně zvolených stěžejních projektech a v jejich důsledném sledování a plnění. Je výborné, že se naší společnosti daří nacházet nové podněty ke zlepšení práce a poskytovaných služeb a efektivně využívat dosažených pozic a těžit ze zázemí vybudovaného pro vzdělávání veřejnosti a obchodní sítě. To potvrzuje fakt, že akciová společnost od zahájení své činnosti v roce 2003 vybudovala vzdělávací, relaxační a administrativní zařízení v hodnotě převyšující čtvrt miliardy Kč. Nevím jak vy, ale já osobně na trhu neznám obdobnou zprostředkova­telskou společnost, která by tak velkoryse, cílevědomě a dlouhodobě investovala do sítě Seminárních hotelů a center a takto masivně podporovala své obchodníky a spolupracovníky v jejich působení,“ řekla Dita Kaňová ve svém vystoupení na valné hromadě. 

„Dosažené výsledky jsou potěšující z hlediska ekonomického, ale i proto, že odrážejí růst společnosti a růst jejich členů. Úspěšnost společnosti totiž hodnotíme i podle úspěchů, kterých se podařilo dosáhnout jednotlivým obchodníkům. Jejich úspěch a jejich růst a spokojenost s dosahovanými cíli je pro nás důležitým kritériem úspěchu celé firmy. Co mě osobně potěšilo je skutečnost, že jsme takových skvělých výsledků dosáhli v roce oslav 15. výročí založení ZFP. I z tohoto hlediska to byl rok náročný. Jarní oslavy 15. výročí v Brně, letní návštěva Roberta Kiyosakiho v Praze a podzimní otevření nového Seminárního centra Akademie v Ostravě představovaly určitou, zejména časovou zátěž. Je tedy výborné, že v ZFPA umíme nejen hodně pracovat, ale také se dobře pobavit,“ uvedl Vladimír Poliak, předseda dozorčí rady a zakladatel ZFP při své závěrečné řeči na 9. valné hromadě společnosti.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).