Hlavní navigace

Zdeněk Románek se stal novým členem představenstva Penzijního fondu České pojišťovny

[Tisková zpráva] Představenstvo Penzijního fondu České pojišťovny (PFČP) na počátku letošního roku posílil Zdeněk Románek. Změnu ve statutárním orgánu největšího penzijního fondu v ČR již odsouhlasila Česká národní banka.

Sdílet

Zdeněk Románek v současnosti působí také jako náměstek generálního ředitele ČP pro CRM a marketing. V České pojišťovně pracuje od roku 2007, kdy se ujal řízení úseku CRM a segmentovaného řízení služeb.

Vzdělání získal Zdeněk Románek na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy, Vysoké škole ekonomické (oblast Pojišťovnictví), Copenhagen Business School a INSEAD (titul MBA). Před nástupem do České pojišťovny pracoval ve společnostech ING Barings, KPMG, v Revitalizační agentuře / JV Lazard Fréres, či McKinsey&Company, kde se věnoval primárně právě pojišťovacímu a bankovnímu sektoru.

Zdeněk Románek je ženatý, má tříletou dceru a ročního syna. Ve volném čase se kromě rodiny a cestování již více než dvacet let věnuje karate (Goju-Ryu) a je držitelem černého pásu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).