Hlavní navigace

Zaměstnanci ČSOB již potřetí přispěli Domovu Sue Ryder na péči o seniory

V říjnu proběhla v ústředí ČSOB v Praze již třetí sbírka „nepotřebných“ věcí na podporu Domova Sue Ryder. Díky oblečení, knihám, hračkám a dalším předmětům, které na konci října zaměstnanci ČSOB do sbírky věnovali, získala síť obchodů „Dobré věci“ prodejní artikly. Jejich prodejem může utržit 33 500 Kč. Tyto peníze pak poputují na financování péče o seniory v Domově Sue Ryder.

Sdílet

Zaměstnanci ČSOB do sítě obchodů „Dobré věci“ darovali např. oblečení, módní doplňky, hračky, knížky, bytové doplňky i drobné spotřebiče. Tím, že věnovali do sbírky věci, které jim doma nebudou chybět, pomohli Domovu Sue Ryder získat prostředky, které pomohou financovat služby a péči, jež umožní seniorům prožít důstojné stáří.

Vzhledem k tomu, že sbírka pro Domov Sue Ryder letos proběhla již dvakrát, dalo se předpokládat, že se tentokrát sejde méně darů. Proto nás mile překvapilo a potěšilo, že zaměstnanci se zapojili do pomoci se stejnou chutí a sbírka tak byla stejně úspěšná jako ty předchozí, řekla Pavlína Folovská, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).