Hlavní navigace

Zaměstnanci ČSOB již podruhé kopali za dobrou věc

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 9. září ČSOB již podruhé podpořila benefiční turnaj v malé kopané na podporu Domova Sue Ryder. Stejně jako loni do této akce zapojila také zaměstnance, kteří vytvořili speciální fotbalový tým. I když tým ČSOB nevyhrál, pomohl získat další finance na provoz Domova Sue Ryder pro seniory.

Sdílet

Druhého ročníku benefičního turnaje v malé kopané s názvem Sue Ryder Charity Cup 2010 se zúčastnilo 25 firem. ČSOB podporuje pravidelně Domov Sue Ryder finanční pomocí a konáním věcných sbírek mezi zaměstnanci. Již podruhé mohli navíc zaměstnanci ČSOB pomoci fotbalem. Touto akcí se podařilo získat 824 313 Kč, za které je možné například poskytnout individuální rehabilitaci pro všech 56 klientů Domova po dobu 9,5 měsíců.

„Zapojování zaměstnanců do tohoto typu aktivit je pro nás jednou z prioritních oblastí společenské odpovědnosti. Neustále se snažíme přicházet s novými příležitostmi, jak zaměstnancům dát možnost zapojit se do dění kolem sebe. Proto jsme loni oslovili kolegy, kteří rádi hrají fotbal. Ti neváhali a radost ze hry spojili s radostí z pomoci a nakonec i s radostí z vítězství v 1. ročníku turnaje. Ihned po skončení fotbalového klání se ptali na další možnost zakopat si pro dobrou věc. A právě díky jejich zájmu byl i letos mezi soutěžními družstvy tým ČSOB,“ vysvětluje účast banky na tomto turnaji Pavlína Folovská, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).