Hlavní navigace

Záložna CREDITAS v Českých Budějovicích

[Tisková zpráva] Jedna z největších českých záložen úspěšně zahajuje provoz nové pobočky v Českých Budějovicích.

Sdílet

První jihočeská pobočka Záložny CREDITAS získala za první 3 měsíce provozu přes 150 klientů, kteří se zároveň stali plnoprávnými členy spořitelního družstva. Spořící produkty a termínované vklady v českobudějovické pobočce Záložny CREDITAS nejvíce využívají klienti středního věku, nejstaršímu klientovi a členovi je více než 80 let. Nově otevřená pobočka je umístěna v Českých Budějovicích na Mariánském náměstí.

Nabídka Záložny CREDITAS je pro klienty zajímavá zejména z důvodu 4% úrokové sazby, ale i kvůli prakticky nulovým poplatkům spojeným s vedením účtu. Všechny vklady jsou stejně jako u bank pojištěny u Fondu pojištění vkladů do výše 50 000 Eur (od 1. ledna 2011 na 100 000 Eur). Nejžádanějším produktem je mezi jihočeskými klienty termínovaný vklad na 48 měsíců s úrokovou sazbou 4% p.a., která je oproti většině konkurenčních bankovních nabídek pevná po celou dobu vkladu.

Klienti si mohou zvolit formu spoření od vkladní knížky s hotovostním ukládáním vkladů až po internetové bezhotovostní řešení všech peněžních úkonů. Mezi klienty je velká řada rodin, kdy spokojený klient přivede další členy rodiny. Klienty nově otevřené pobočky jsou ale například i zaměstnanci bank, které přilákala lepší úroková nabídka, než nabízejí zavedené banky.

„V poslední době zaznamenáváme řadu zájemců ze skupiny klientů stavebních spořitelen, jejichž spořící produkty byly legislativními změnami znevýhodněny,“ říká Denisa Čutková, vedoucí českobudějovické pobočky Záložny CREDITAS. „Oblibu si získává i aktuální akce pro členy Bonus CREDITAS, při které odměňujeme doporučení a získání nového člena se spořícím produktem odměnou až 1000 Kč,“ dodává Denisa Čutková.

Českobudějovická pobočka Záložny CREDITAS je situována na Mariánském náměstí v ulici Bedřicha Smetany poblíž centra města.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).