Hlavní navigace

Záložna CREDITAS: nové pobočky v Plzni a Prostějově

[Tisková zpráva] CREDITAS je záložnou s nevyšším počtem poboček v ČR.

Sdílet

Dvě nové pobočky otevřela Záložna CREDITAS v posledních dnech. Pobočka v Plzni byla otevřena tento týden a je situována v ulici U Zvonu v centru města poblíž Náměstí republiky, pobočka v Prostějově byla otevřena na konci dubna a leží v ulici Komenského v historickém centru města. Obě pobočky jsou v přízemních prostorách s přímým vstupem z ulice, který je viditelně označen logem CREDITAS. Pobočky jsou určeny jak běžným klientům z řad fyzických osob, tak i živnostníkům a firemní klientele. Pobočka v Plzni je první v západních Čechách, pobočka v Prostějově rozšiřuje pobočkovou síť v Olomouckém kraji. Záložna CREDITAS má v současné době 9 poboček v krajských a okresních městech, do konce tohoto roku bude pobočková síť ještě významně rozšířena.

Pobočky poskytují servis klientům pro již zřízené produkty a samozřejmě umožňují zřízení nových produktů, od běžných účtů po spořící účty, vkladní knížky či termínované vklady. Je zde možné také podat žádost o individuální či podnikatelský úvěr. Většinu produktů Záložny CREDITAS je kromě osobní návštěvy některé z poboček možné založit i prostřednictvím internetu, pošty či využitím bezplatné informační linky 800 888 009.

„Obě nové pobočky jsou situovány v centrech měst s dobrou dostupností hromadné i individuální dopravy,“ říká Petr Rasocha, předseda představenstva Záložny CREDITAS. „Kromě rozšiřování pobočkové sítě jsme spustili inovovanou a přehlednější verzi internetového bankovnictví, a věříme, že klienti novinky ocení“ dodává Petr Rasocha.

Adresy nových poboček:

Záložna CREDITAS Plzeň, U Zvonu 4/9, 301 00, Plzeň

Záložna CREDITAS Prostějov, Komenského 1589/29, 796 01, Prostějov

Otevírací doba: Po – Pá: 9,00 – 12,00 a 12,30 – 17,00 hodUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).