Hlavní navigace

Zakladatel SkyEurope Christian Mandl se zaměří na strategický rozvoj podnikání. Jason Bitter povede SkyEurope jako generální ředitel.

[Tisková zpráva] SkyEurope Holding AG oznamuje změny ve struktuře managementu své provozní jednotky. Od založení SykEurope Group působil zaklaladatel Christian Mandl jako generální ředitel obou společností – mateřské společnosti obchodované na burze, i její slovenské provozní dceřinné společnosti. Do budoucna se Christian Mandl zaměří na strategický rozvoj, proto bude nadále působit ve funkci předsedy a generálního ředitele SkyEurope Holding AG. Denní provozní management slovenské dceřinné společnosti bude předán panu Jasonovi Bitterovi, dosavadnímu náměstkovi generálního ředitele. Jason Bitter se tak stane generálním ředitelem SkyEurope Airlines, a.s.

Sdílet

Odstoupením z funkce v provozním managementu se bude Christian Mandl moci soustředit na pro SkyEurope strategické projekty, především na plánovaný vstup na ruský trh a nastavení leasingu letadel uvnitř skupiny. Bude také pokračovat v budování vztahů s investory a korporátní komunikace.

Oznámení této změny Christian Mandl doplnil: “Předání denního managementu týmu profesionálů a zaměření se na strategické plánování je přirozeným postupem. Budu své síly věnovat projektům, které budou mít hodnotu pro společnost, zaměstnance i akcionáře.”

Jason Bitter, nový generální ředitel SkyEurope Airlines, dokázal ve funkci provozního ředitele dosáhnout vynikajících výsledků. Uvedl úspěšný program Chronos, který udělal ze SkyEurope jednu z nejdochvilnějších leteckých společností v Evropě. Jason řekl: „Mám vynikající tým spolupracovníků, kteří věnují veškeré své znalosti a schopnosti do zlepšování kvality našich služeb. Uděláme vše pro to, aby byly ve střední a východní Evropě SkyEurope první volbou pro spokojené cestující, a zaměříme se na kontrolu nákladů a dosažení zisku.“

S platností od června 2007 bude představenstvo společnosti SkyEurope Holding AG složeno takto: Christian Mandl, předseda a generální ředitel; Nick Manoudakis, finanční ředitel a Jason Bitter, provozní ředitel.

Ve vedení slovenské dceřinné společnosti SkyEurope Airlines, a.s. budou pokračovat: Jason Bitter, generální ředitel a provozní ředitel; Nick Manoudakis, finanční ředitel; Karim Makhlouf, obchodní ředitel a Klaus Niedl, ředitel lidských zdrojů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).