Hlavní navigace

Zákazníci nové DIRECT Pojišťovny ušetří 20%

DIRECT Pojišťovna, a.s. působí v České republice od konce května. Na český trh vstoupila s nabídkou přímého prodeje pojištění motorových vozidel. Při sjednání povinného ručení ušetří její klienti 20% proti průměrným sazbám.

Sdílet

„Přicházíme s nabídkou přímého prodeje pojištění koncovému zákazníkovi, tj. bez finančních nákladů na zprostředkovatele. V praxi to znamená, že náš zákazník neutrácí zbytečné peníze za zprostředkování služby a za pojištění tím ušetří. Začínáme s povinným ručením, které co nejdříve doplníme o nabídku konkurenceschopného havarijního pojištění,“ uvádí finanční ředitel společnosti Štěpán Havlas.

V nejbližších letech se chce DIRECT Pojišťovna, a.s. zařadit díky svým kvalitním produktům mezi přední pojišťovny na českém trhu v oblasti neživotního pojištění. I nadále se plánuje zaměřit na produkty, které jsou svou povahou vhodné pro přímý prodej.

„Velmi zajímavé jsou pro nás i ostatní pojistné produkty, jako např. pojištění domácností, cestovní pojištění a pojištění osob, o které bychom chtěli rozšířit naši nabídku,“ dodává Štěpán Havlas.

Své klienty motivuje DIRECT Pojišťovna, a.s. cenově výhodnými produkty, jednoduchostí a rychlostí komunikace a vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Zájemci si nyní mohou sjednat pojištění přes telefon (telefonní číslo: 221 221 221), na konci letošního roku budou prodejní kanály rozšířeny o internet.

Více informací na www.direct.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).