Hlavní navigace

Zájem o splátky roste obrovským tempem!

Internetové obchodní centrum KASA.cz si pro své zákazníky připravilo opět něco navíc. Počínaje pondělkem, 21.11.2005, dochází k rozšíření doposud velmi úspěšné spotřebitelské akce PÁTEK = SVÁTEK, na „Splátky bez navýšení každý všední den“. Jedná se o exkluzivní nabídku realizovanou ve spolupráci se společností Cetelem ČR a.s.

Sdílet

Cílem internetového obchodního centra KASA.cz je stále zlepšování svých služeb a zákazníkova komfortu nakupování. Nebylo tak náhodou, že počátkem září nabídla KASA.cz svým klientům velmi výhodný splátkový prodej bez navýšení, každý pátek v týdnu. Akce nesla název PÁTEK = SVÁTEK. „Díky rekordnímu zájmu zákazníků jsme se rozhodli akci rozšířit na každý všední den, a to až do Vánoc (23.12.). Počty realizovaných objednávek v pátek trhaly dosavadní rekordy a dosáhly maxima existence KASA.cz. Nyní však již nebudete muset čekat s vyřízením splátek na pátek“, říká ředitel společnosti Martin Kasa.

Proto plánujete-li nákup vánočních dárků na splátky, máte nyní na KASA.cz skvělou příležitost. Do Vánoc totiž můžete nakoupit zboží bez koruny v kapse (O Kč přímá platba). Následně budete ve 4 nebo 8 měsíčních splátkách splácet částku ve výši 1/4 ceny, respektive 1/8 celkové ceny zboží. Dodejme, že ceny v internetovém obchodním centru KASA.cz jsou již většinou o 20% nižší než v běžných kamenných obchodech. „Splátky může uzavřít každý občan ČR, a to z pohodlí svého domova bez nutnosti návštěvy naší kamenné provozovny. Prakticky vám tak půjčíme peníze na dobu až 8 měsíců naprosto zadarmo, což je ve srovnání s poplatky u bank jistě královská nabídka,“ dodává Martin Kasa.

Neváhejte a přijměte tak i vy skvělý vánoční dárek internetového obchodního centra KASA.cz již nyní v listopadu!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).