Hlavní navigace

Wüstenrot hypoteční banka hlásí nárůst hypoték o 25 % - Úrokové sazby snižuje od 1. srpna až o 1 procentní bod

[Tisková zpráva] Za prvních šest měsíců letošního roku poskytla Wüstenrot hypoteční banka o 25 % více hypoték než v loňském prvním pololetí. Aktiva banky překročila koncem června 10 miliard korun. Navíc opět snižuje úrokové sazby.

Sdílet

První pololetí roku 2010 uzavřela hypoteční banka Wüstenrot s velmi dobrými výsledky.

Celkem poskytla 1262 úvěrů v objemu téměř 1,6 miliardy korun a vykázala tak 25% meziroční  růst v počtu a 14 % nárůst v objemu úvěrů. Ve srovnání s loňským rokem se zvýšil nejen počet a objem úvěrů poskytnutých na pořízení bydlení, ale i na refinancování úvěrů. Právě na  tento účel nabízí Wüstenrot speciální hypotéku REFIN, vyznačující se vyřízením žádosti zdarma a dalšími zvýhodněnými podmínkami, např. úrokovou sazbou sníženou o 0,2 p.b.

Pozitivní obchodní výsledek se promítl do nárůstu bilanční částky, která koncem června překročila 10 miliard korun i do čistého zisku vytvořeného ve výši 23,8 milionu korun.

Wüstenrot dále snižuje úrokové sazby

S platností od 1. srpna Wüstenrot  velmi významně snižuje úrokové sazby. Hypotéku Wüstenrot do 85 % LTV  může klient získat s jednoletou úrokovou sazbou už 3,99 %. p.a., tedy o 0,6 p.b. levněji než dosud.

U produktu Spoříme s hypotékou, který je kombinací hypotéky a stavebního spoření, klesly úrokové sazby až o 0,53 p.b.. O celý 1 p.b. snížil Wüstenrot pětiletou úrokovou sazbu neúčelové Flexibilní hypotéky, která je klienty často využívána na konsolidaci půjček.

Bonitním klientům, kteří žádají o hypotéku ve výši nad 1,5 milionu korun do 70 % zástavní hodnoty nabízí banka zvýhodněné EXTRA úrokové sazby s tří  a pětiletou fixací. 

Hypotéky zdarma

Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti vyřizuje banka stále zdarma, klient tak na poplatku ušetří až 25 000 korun. Žádný poplatek neplatí klient Wüstenrotu ani za poskytnutí hypotéky REFIN.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).