Hlavní navigace

WPB Capital nabízí nejvyšší úrok a ještě prémii až šest tisíc korun

Družstevní záložna WPB Capital připravila pro své klienty k 10. výročí založení naprosto mimořádné podmínky k zúročení financí. S účinností od 27.7. zvyšuje úrokové sazby u všech typů vkladových účtů, a to až na 5,95% ročně. Spořící a termínované účty u WPB Capital tak začínají klientům přinášet největší výnos na finančním trhu.

Sdílet

Tento dárek navíc získá každý nový i stávající klient, který v době trvání akce založí na pobočce WPB Capital nebo prostřednictvím internetu – tedy programem Spoření na dálku – nový vkladový účet v podobě spořícího účtu či termínovaného vkladu v částce od 100 000,– Kč a na dobu minimálně 18 měsíců, představuje produkt člen představenstva WPB Capital Tomáš Chrobák.

K tomuto kroku stačí ještě správně odpovědět na otázku: „Kolikáté výročí slaví WPB Capital?“.

Peněžní cena bude vyplacena po připsání stanovené úložky na nový vkladový účet způsobem, který si klient sám zvolí. Vybrat si přitom může buď zaslání peněžní ceny na běžný účet či připsání peněžní ceny k vkladu na nově založený termínovaný účet.

Peněžní cena je klientovi vyplacena pouze jednou a nevztahuje se k počtu založených vkladových účtů, vztahuje se tedy jen k jedné osobě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).