Hlavní navigace

Winterthur jmenoval Tomáše Knebla vedoucím úseku externí služby

Praha, 28. listopadu 2006 – Od počátku listopadu nastoupil na pozici vedoucího úseku externí služby společnosti Winterthur Tomáš Knebl. V nové funkci bude Tomáš Knebl zodpovědný především za posílení spolupráce s externí prodejní sítí, což je jednou z priorit společnosti pro nejbližší období. Ve společnosti Winterthur Tomáš Knebl pracuje od roku 2000.

Sdílet

Od dubna letošního roku působil Tomáš Knebl jako vedoucí oddělení klíčových partnerů. Během půl roku se mu podařilo dosáhnout zajímavých výsledků v oblasti spolupráce s makléři, zprostředkovateli a multilevelovými společnostmi. Jmenováním do pozice vedoucího úseku externí služby chce společnost Winterthur posílit spolupráci s externími prodejci.

Kariéra Tomáše Knebla ve společnosti Winterthur začala v roce 2000. Původně zde působil jako Senior Key Account Manager úseku korporátní klientely. V roce 2003 byl povýšen do funkce vedoucího úseku zaměstnavatelských benefitů. O jeho úspěšnosti v této pozici svědčí i postavení Winterthur jako lídra v počtu spolupracujících zaměstnavatelů.

Před příchodem do Winterthur pracoval Tomáš Knebl šest let v životní pojišťovně Nationale-Nederlanden.

Tomáš Knebl se narodil 21. ledna 1972 v Novém Jičíně. Je ženatý, svůj volný čas rád tráví sportem – aktivně hraje hokej a tenis, v zimě také lyžuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).