Hlavní navigace

VÝZVA SKYEUROPE LETECKÝM SPOLEČNOSTEM V ČR

SkyEurope Airlines vyzývají další letecké společnosti působící v České republice, aby se připojily k projektu Hrajemefer.cz, jehož smyslem je usnadnit zákazníkům snadnou orientaci ve struktuře cen letenek a poplatků.

Sdílet

Na nově zřízených internetových stránkách www.hrajemefer.cz si proto každý pasažér může snadno spočítat plnou cenu požadované letenky, včetně všech nejrůznějších poplatků. Považujeme projekt Hrajemefer.cz za natolik prospěšný, že by mohl posloužit jako širší platforma všem leteckým společnostem, navzdory často tvrdému avšak legitimnímu marketingovému boji o zákazníky.

Internetové stránky www.hrajemefer.cz s neutrálním a snadno zapamatovatelným názvem mohou i vaší společnosti poskytnout dostatek prostoru pro vysvětlení, jak se tvoří cena každé letenky. Do praktického kalkulátoru si cestující doplní destinaci, cenu požadované letenky a následně se před ním objeví tabulka s podrobnými informacemi o struktuře ceny.

Přestože zákazníci leteckých společností dobře vědí, že cenu letenky ovlivňují i další faktory, s nimiž musí při rezervaci počítat, některé spotřebitelské organizace si myslí opak. Vycházíme tak vstříc i těmto názorům a dáváme cestujícím do rukou jednoduchý nástroj, jak se zorientovat v cenové nabídce, aniž bychom si zároveň svazovali ruce v dalším marketingovém soupeření. Právě tvrdá konkurence totiž dokázala snížit ceny letenek natolik, že otevřela svět létání dalším statisícům lidí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).