Hlavní navigace

Výstavba první etapy Nového Zahradního Města

Společnost CENTRAL GROUP zahájila výstavbu první etapy lokality Nové Zahradní Město v Praze 10. První tři domy s 528 byty budou dokončeny do konce roku 2005. Společnost postaví v této lokalitě více než 1 200 bytů.

Sdílet

Ceny se zde pohybují od 27.900Kč/m². Za nejlevnější byt klienti zaplatí necelých 872 tisíc korun (1+kk, 27m²). Díky novému programu financování bytů 100.000 + SPLÁTKY klienti pořídí v Novém Zahradním Městě byt 1+kk za 100.000 Kč s měsíčními hypotečními splátkami 5.413 Kč.

První tři bytové domy budou realizovány formou generální dodávky na klíč dvěmi realizačními společnostmi (Unistav a.s. a Karel Dvořák a.s.) za necelých 600 milionu korun, vysvětluje Ing. Zdeněk Havlík z oddělení realizace společnosti CENTRAL GROUP a dodává: Téměř 100 milionu korun je investováno do technické infrastruktury.

Nové Zahradní Město vyroste v ulici Práčská v blízkosti nákupního a zábavního centra Park Hostivař. Klienti zde naleznou celou řadu sportovních a společenských vyžití a veškerou občanskou vybavenost. To zahrnuje mateřské a základní školy, několik odborných škol, polikliniku a komplex Park Hostivař s obchody, restauracemi, multikinem, lékárnou a čerpací stanicí. Bytový areál odděluje potok Botič od chráněného území a přírodního parku s vodní nádrží Hostivař. Z této lokality je dobré spojení městskou hromadnou dopravou do centra i snadné napojení autem na Jižní spojku. Je zde naplánována i výstavba metra.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).