Hlavní navigace

Výstavba největšího rezidenčního komplexu v Praze 5 byla zahájena

Společnost CENTRAL GROUP zahájila v červnu výstavbu 1. etapy ze zhruba 1.400 bytů v lokalitě Metropole v Praze 5 - Zličíně. Tato investiční akce je odhadována na 3,5 miliardy korun. V současné době se jedná o jednoznačně nejprodávanější lokalitu společnosti CENTRAL GROUP.

Sdílet

Lokalita se nachází přímo u stanice metra B – Zličín s přímou dostupností do centra města. Rychlé spojení s centrem zajišťuje kromě metra také ústřední komunikace navazující na Plzeňskou nebo Karlovarskou výpadovku. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Nejbližší nákupní centrum Metropole Zličín, kde jsou k dispozici obchody, restaurace i multikino, je docházkovou vzdáleností dostupné během několika minut.

Zájemci mohou na firemním webu absolvovat virtuální prohlídku zmíněné lokality. Navíc, v sídle společnosti je nyní nově k dispozici podrobná maketa tohoto komplexu. V lokalitě bude fungovat centrální recepce a stanoviště bezpečnostní služby. Počítá se s centrálním parkem a řadou míst pro děti. Plánovány jsou zde také restaurace, fitness centrum a řada dalších služeb. První etapa bytů bude dokončena již do konce příštího roku.

Miluše Netolická
Obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).