Hlavní navigace

Výstava „BYDLENÍ 2007“ opět i s Realitní společností České spořitelny

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) se stejně jako v předchozích letech zúčastní specializované výstavy nových možností bydlení s názvem BYDLENÍ 2007. Tato výstava se uskuteční již po třinácté na Výstavišti v Praze Holešovicích ve dnech 1. - 4. února 2007. Během svého působení získala významné místo na trhu a je nejvyhledávanější přehlídkou nabídek bydlení.

Sdílet

„Realitní společnost ČS se představí jak s nabídkou nového bydlení, tak s nabídkou second-handových nemovitostí, k čemuž využijeme zejména nový realitní magazín MAKLÉŘ,“ řekl Bedřich Skalický, předseda představenstva a generální ředitel Realitní společnosti České spořitelny. „Součástí našich promo aktivit je kromě speciálně připraveného stánku také prezentace jednotlivých projektů na bundách s LCD obrazovkami. Tyto bundy mají na sobě promotéři, kteří se budou pohybovat v celém areálu, a to po celou dobu konání výstavy,“ dodal B. Skalický.

Letošní rok klade RSČS důraz na kreativní zpracování svého stánku. Ten má i samostatnou jednací místnost, která poskytne zákazníkům/klientům soukromí při výběru budoucího bytu. Stěžejním prvkem celého zpracování je motiv cesty, kdy je návštěvník veletrhu nenásilně vtažen do RSČS expozice a následně je cíleně provázen mezi vystavenými projekty. Vše je podtrženo kobercem imitujícím travnatý porost, který navozuje atmosféru „zeleného“ bydlení a kontaktu s přírodou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).