Hlavní navigace

Vysokorychlostní internet chello od UPCvyužívá už přes 50 000 domácností

UPC: máme více než 50 000 předplatitelů internetu chello a zájem stále roste. Společnost UPC Česká republika, oznamuje, že během minulých dnů začalo využívat její internetové služby chello více než 50 000 předplatitelů . Na internet chello se v dlouhodobém průměru připojí každý týden na 800 domácností a většina z nich má zájem o připojení, které má rychlost více než 2000 kbit/s.

Sdílet

Společnost UPC Česká republika, a. s. (dále UPC nebo společnost) oznamuje, že v minulých dnech překročil počet domácností, které si předplácejí jednu z jejích internetových služeb chello, hranici 50 000.

„Rychlý růst internetové služby chello je možný pouze díky skutečnosti, že internet chello byl a je vyvíjen tak, aby dlouhodobě a na vysoké úrovni uspokojoval potřeby našich zákazníků. Internetové služby chello vycházejí z faktu, že prvořadým cílem je poskytování té nejvyšší technické kvality, nejlepších cen, nejvyšších rychlostí a především kompletního zákaznického servisu na domácím trhu. Zákazníci UPC mají nejlepší a nejširší volbu výběru internetových služeb a mohou si zvolit tu, která nejlépe odpovídá jejich individuálním potřebám,“ říká generální ředitel UPC Václav Bartoň u příležitosti dosažení milníku v počtu zákazníků kabelového internetu.

V současné době nabízí společnost pět internetových služeb, z nichž si může vybrat každý podle svých přání a možností. Jde o
služba Měsíční poplatek Rychlost připojení kb/s** služba určena
chello easy 555,– Kč až 256/64 bytové jednotky
chello light 779,– Kč až 1024/128 bytové jednotky
chello classic 1 224,– Kč až 2048/256 bytové jednotky
chello plus 1 678,– Kč až 4096/512 bytové jednotky
chello professional 4 533,– Kč až 6144/1024 podnikatelské subjekty

** Rychlost připojení je vyjádřena v kbit/s: downstream (k uživateli) / upstream (od uživatele) pro přenos ethernetových rámců na vnitřní síti UPC

Největší dlouhodobý zájem projevují zákazníci o tzv. High End připojení, t.j. o takové, které má rychlost 2 Mbit/s a více. Teto typ připojení převládá o více než 5% nad tzv. Low End připojením do 2 Mbit/s. V dlouhodobém průměru projeví projeví zájem o připojení na jednu ze služeb internetu chello okolo 800 domácností týdně. Podle průzkumu společnosti zákazníci nejvíce oceňují spolehlivé připojení, vysoké rychlosti a vysokou úroveň péče o zákazníka – to vše za více než přijatelný měsíční paušální poplatek.

Internet chello je aktuálně dostupný v Praze, v Brně, v Liberci a v Ostravě – Mariánských horách. Je nejrozšířenější vysokorychlostní kabelovou internetovou službou v České republice. Může ho využívat přes 320 000 domácností. Mezi jeho přednosti patří především stálé připojení 24 hodin denně za pevně stanovenou částku, mnohonásobně rychlejší přenos dat než při použití telefonní linky, kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik UPC, výhodný poměr technická kvalita/výkon/cena a žádné další nutné náklady, např. na pronájem či koupi modemu, poplatky za telefon nebo na odběr jiné služby. K přednostem patří rovněž služby technické podpory Klientského centra UPC a další dodatkové výhody poskytované zdarma (viz přílohu). Internet chello je možné si předplatit samostatně, bez objednávky nabídky kabelové televize.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).