Hlavní navigace

Výhodný bonus pro klienty ING Konta díky české fotbalové reprezentaci

ING Bank N.V., org. složka, člen skupiny nizozemské finanční skupiny ING, jedné z 25 největších finančních institucí na světě působící v České republice již od roku 1991, která je zároveň oficiálním partnerem české fotbalové reprezentace, umožňuje novým klientům získat úrokový bonus u spořicího účtu ING Konto v souvislosti s blížícím se fotbalovým mistrovstvím Evropy (EURO 2004) v Portugalsku.

Sdílet

Výše úrokového bonusu je odvozena od úspěchu české fotbalové reprezentace na mistrovství Evropy v Portugalsku. Klienti, kteří splní níže uvedené podmínky mají garantovaný bonus ve výši 500 Kč. Pokud ovšem česká fotbalová reprezentace postoupí do finále, výše úrokového bonusu se zvýší na dvojnásobek, tj. 1 000 Kč.

Možnost využít této akce má každý nový klient, který uzavře Smlouvu o zřízení spořicího účtu prostřednictvím některého z klasických distribučních kanálů v termínu od 25. dubna do 29. června 2004 a převede na účet minimální vklad 30 000 Kč. Tento vklad musí být na konto připsán nejpozději do 31. července 2004 a udržován nepřetržitě po dobu tří měsíců.

ING Konto, dříve známé jako Oranžové konto, je nejlépe úročený spořicí účet bez výpovědní lhůty v České republice. Hlavními výhodami účtu ING Konto jsou nulové poplatky za standardní služby a vysoký úrok bez výpovědní lhůty. Atraktivitu úrokového zhodnocení dokazuje i fakt, že klienti spořicího účtu ING Konto navýšili objem svých vložených prostředků za první čtyři měsíce letošního roku o 17 %.

Více informací o účtu ING Konto mohou zájemci nalézt na internetových stránkách www.ing.cz, u poradců pro finanční plánování, v klientských centrech ING a na bezplatné lince 800 159 159.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).