Hlavní navigace

Volksbank CZ zvyšuje úrokovou sazbu termínovaného vkladu

[Tisková zpráva] Dnes Volksbank CZ zvýšila úrokovou sazbu u šestiměsíčního termíno-vaného vkladu k Běžnému spořicímu účtu z 1,63 % p.a. na 1,93 % p.a. Reaguje tak na krok Ev-ropské centrální banky, která na začátku dubna poprvé za tři roky zvýšila úrokové sazby.

Sdílet

„V návaznosti na krok Evropské centrální banky, která zvýšila úrokovou sazbu o 0,25 p.b., jsme na tento vývoj operativně zareagovali a možnost profitovat z něj nabídneme i našim klientům. Mimořádně proto – mimo obvyklou kvartální úpravu sazeb – zvyšujeme úrokovou sazbu na půlročních termínova-ných vkladech k Běžnému spořicímu účtu o tři desetiny až k hranici 2 %,“ vysvětluje Miroslav Šváb, ředitel podpory prodeje pro Retail Volksbank CZ.

Vedení Běžného spořicího účtu je bezplatné a zdarma je k účtu také internetové bankovnictví. Produkt si mohou klienti sjednat na všech pobočkách Volksbank, účet je možné založit také online na internetu bez nutnosti návštěvy banky.

Více informací naleznete na www.volksbank.cz.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).