Hlavní navigace

Volksbank CZ rozšiřuje služby pro zahraniční klientelu

[Tisková zpráva] Volksbank CZ nabízí řešení individuálních potřeb zahraničním klientům již od počátku svého působení na trhu. Kromě finančních služeb pro klienty z Itálie, Španělska, Francie a Německa, rozšiřuje nyní International Desk služby také o profesionální bankovní servis pro rusky hovořící klientelu.

Sdílet

„Součástí naší strategie je osobní přístup a nabídka „šitá na míru“ individuálním potřebám klienta. Zahraniční společnost vstupující nebo již podnikající na našem trhu se zde bude cítit lépe s pocitem, že se může obrátit na profesionálního finančního poradce, který hovoří v jeho rodném jazyce, zná specifika trhu dané země a velmi dobře se orientuje i na trhu českém,“ objasňuje Kevin Vogel, vedoucí oddělení International Desk. „Věříme, že rozšířením o ruskou divizi a nabídkou špičkových bankovních a platebních produktů vyjdeme vstříc stále rostoucí skupině ruských podnikatelů na našem území, ale i českým firmám, které ocení poradenství a finanční služby při vstupu na ruský trh,“ dodává Vogel.

Oddělení International Desk se primárně zaměřuje na malé a střední firmy. V rámci oddělení je však mezinárodní klientele poskytován kompletní servis i v oblasti osobních financí včetně hypotečních a spotřebitelských úvěrů. Oddělení, které sídlí v Praze v Lazarské ulici, má 16 zaměstnanců se špičkovou jazykovou a odbornou základnou.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).