Hlavní navigace

Vojtěch Ščevík obchodním ředitelem Home Creditu v Česku a na Slovensku

Společnost Home Credit a. s., jeden z lídrů českého trhu spotřebitelského financování, oznamuje jmenování Vojtěcha Ščevíka novým obchodním ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Na této pozici nahradí Martina Vetýšku, který v Home Creditu úspěšně působil deset let a nyní se rozhodl vyzkoušet nové příležitosti.

Sdílet

Vojtěch Ščevík (39) přichází do skupiny Home Credit z pojišťovny Allianz, v níž zastával od roku 2006 pozici regionálního ředitele pro jižní Moravu a kde dosáhl řady obchodních úspěchů. Obchodním aktivitám, převážně v pojišťovnictví, se věnoval i v předchozích patnácti letech. Postupně pracoval na různých pozicích, včetně několika manažerských postů, v České pojišťovně a pojišťovně Winterthur.

Jako obchodní ředitel Home Creditu se bude Vojtěch Ščevík soustředit především na rozvoj obchodní sítě společnosti na českém a slovenském trhu ve vztahu ke splátkovému prodeji. V současné době je tento typ spotřebitelských úvěrů Home Credit dostupný na více než 5 000 obchodních místech napříč Českou republikou i různými segmenty.

Ke svému jmenování říká: „Věřím, že v nové pozici uplatním své dosavadní obchodní zkušenosti z oblasti finančních služeb. Home Credit má v české obchodní síti silnou pozici, kterou hodláme dále upevňovat produktovou nabídkou atraktivní jak pro koncové zákazníky, tak pro retailové partnery.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).