Hlavní navigace

Vítězům soutěže s MasterCard „Okamžik k nezaplacení“ byly předány výhry v novém ústředí ČSOB

Ve středu 31. října 2007 proběhlo v novém ústředí ČSOB, Praze – Radlicích, setkání s výherci soutěže s MasterCard „Okamžik k nezaplacení“, kteří jsou klienty ČSOB. Každý ze tří vítězů obdržel poukaz na dovolenou v hodnotě 100 000 Kč od společnosti FiroTour.

Sdílet

Předávání cen se účastnil Martin Eyberger, manažer Řízení segmentu platební komfort, který klientům odpovídal na dotazy ohledně platebních karet, jejich bezpečnosti a využití při nejrůznějších způsobech platby. „Obliba platebních karet a jejich využití v praxi stále stoupá a většina klientů je již využívá nejen k výběru peněz z bankomatů, ale i k platbám v tuzemsku, zahraničí a internetových obchodech,“ uvedl Martin Eyberger. „Nejvíce dotazů při setkání s výherci směřovalo na bezpečnost platebních karet v souvislosti s jejich používáním. Klienty můžeme ujistit, že pokud dodržují základní pravidla bezpečnosti pro platbu kartou jak v kamenných obchodech, tak na internetu, riziko zneužití platební karty je prakticky vyloučené.“ dodal Martin Eyberger.

Účastnit soutěže s MasterCard se mohl každý, kdo od 10. června do 31. srpna 2007 zaplatil v zahraničí kartou MasterCard, vyfotil momentku okamžiku, který pro něj byl takzvaně k „nezaplacení“ a fotografii pomocí webových stránek do soutěže přihlásil. Vítězné fotografie jsou k nahlédnutí na webových stránkách společnosti MasterCard ČR (http://www.viceomastercard.cz/soutez/vyherci/).

„Výhercům jsme ukázali, jak by také mohla vypadat jejich platební karta, pokud by si svůj výherní obrázek dali na Image kartu, kterou nabízíme již od počátku letošního léta,“ doplnil Martin Eyberger. Jaký obrázek si klienti na svou platební kartu vyberou, záleží jen na nich, omezením je pouze etická a společenská přijatelnost fotografie, autorská práva k danému snímku či ochrana soukromí jiných osob. Klienti si tak mohou na platební kartu dát momentky z dovolené, fotky domácích mazlíčků, ale i například fotografii svých blízkých či přátel. V nabízené galerii, ze které si klienti mohou obrázek na svou platební kartu také vybírat, jsou i vybrané filmové motivy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).