Hlavní navigace

Vítěz prvního kola soutěže České spořitelny Hon za pokladem si odnesl LCD televizi LG

[Tisková zpráva] Prvního kola soutěže Hon za pokladem, které Česká spořitelna odstartovala na konci července 2011, se zúčastnilo téměř 600 soutěžících.

Sdílet

-    Prvního kola soutěže Hon za pokladem, kterou pořádá Česká spořitelna v rámci projektu „S náma na to máš“, se zúčastnilo cca 600 soutěžících z celé ČR

-    Hlavní cenu, LCD televizi, získal tým hledačů z Kutné Hory

-    Druhé kolo soutěže potrvá do 17. září 2011, pravidla i hlavní výhra zůstávají stejná

Prvního kola soutěže Hon za pokladem, které Česká spořitelna odstartovala na konci července 2011, se zúčastnilo téměř 600 soutěžících. Hlavní výhru, LCD televizor LG, našel Dryják team z Kutné Hory. Soutěž pro všechny fanoušky geocachingu (hledání skrytých objektů pomocí GPS navigace), milovníky výletů a nejen je připravila Česká spořitelna v rámci projektu „S náma na to máš“, který zaštiťuje aktivity banky pro mladé v oblasti sportu, kultury a vzdělávání. Druhé kolo soutěže potrvá do 17. září.

Druhé kolo soutěže se neliší ani systémem hry ani hlavní výhrou. Každý, kdo bude chtít hledat poklad a soutěžit, se nejprve zaregistruje na www.honzapokla­dem.cz a poté bude sbírat body za nejrůznější aktivity na výletních místech po celé České republice, kterých je ve druhém kole více než v prvním. Soutěžící s více než 15 nasbíranými body dostanou slepou mapu s GPS souřadnicemi, která je dovede k místu, kde získají indicie k ukrytému pokladu. Hlavní výhrou ve druhém kole je i tentokrát LCD televizor LG.

Videa z prvního kola soutěže jsou dostupná na Youtube profilu České spořitelny. Video ze zakopání výhry prvního kola soutěže je ke shlédnutí zde: http://youtu.be/5DxDzuC9­GOU, napínavé finále zde: http://youtu.be/y­kll3JZ0tuE. Lokace, kde bude ukryta výhra druhého kola, je už nalezena. V průběhu soutěže se na Facebooku České spořitelny budou objevovat malé nápovědy (včetně videa), které by měly soutěžícím pomoci poklad snáze najít. Více informací o soutěži Hon za pokladem a podrobnosti k pravidlům najdete na webové stránce http://www.hon­zapokladem.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).