Hlavní navigace

VITAL GRANT – nová generace životního pojištění v KB

V Praze 15. listopadu 2004 - Komerční banka (KB) rozšířila nabídku produktů kapitálového životního pojištění o nový pojistný program - VITAL GRANT.

Sdílet

VITAL GRANT slouží především k zajištění klienta a jeho rodiny pro případ nenadálých nešťastných životních událostí (úmrtí nebo plné invalidity). Kromě pojistné ochrany je zároveň vytvářena kapitálová rezerva, která je úročena garantovanou technickou úrokovou mírou 2,4 % a každoročně zhodnocována připisováním podílů na výnosech z hospodaření. Tyto prostředky může klient využít po skončení pojistné doby např. na zvýšení svého životního standardu.

K dalším výhodám produktu patří zejména: vysoká flexibilita (možnost změn parametrů smlouvy kdykoliv během trvání pojištění), zvýšené pojistné krytí pro případ smrti úrazem (dvojnásobek sjednané pojistné částky), možnost snížení daňového základu až o 12 tisíc korun ročně a velice jednoduchý způsob sjednání smlouvy ve všech pobočkách KB.

Produkt VITAL GRANT navazuje na úspěch spořícího životního pojištění VITAL, které KB začala nabízet v druhé polovině roku 2002, jako první produkt životního pojištění pod značkou KB.

Marie Petrovová
Tisková mluvčí KB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).