Hlavní navigace

Victoria Volksbanken spustila nové webové stránky, jsou i v ruštině a vietnamštině

Praha (23. října 2006) - Pojišťovna Victoria Volksbanken spustila v polovině října na tradiční webové adrese www.victoria.cz novou verzi svých internetových stránek. Nové stránky jsou pro klienty přehlednější a nabízejí ke stažení všechny důležité formuláře.

Sdílet

„Cílem změny bylo poskytnout maximální možný komfort při hledání informací. Jednotlivé prvky jsou nyní na obrazovce rozmístěny tak, aby každý návštěvník okamžitě našel příslušnou informaci,“ popisuje Karel Bezděka, vrchní metodik pro oblast prodeje a vzdělávání Victoria Volksbanken.

Dominantou navigace nových stránek je rozdělení na sekce Pojištění pro soukromé osoby, Pojištění pro firmy a podnikatele a Pojištění Welcome pro cizince žijící v České republice. Pojištění pro cizince patří mezi nejúspěšnější produkty Victoria Volksbanken, takže web má nejen anglickou a německou verzi, ale dokonce ruskou a vietnamskou.

Kompletní nabídka jednotlivých pojistných produktů a seznam kontaktních míst v České republice jsou doplněny o sekci Servis pro novináře, kde lze najít archiv tiskových zpráv a informace o koncernu ERGO, jehož je Victoria Volksbanken členem.

„Doufáme, že nové webové stránky budou pro naše klienty znamenat větší uživatelský komfort a lepší přehlednost. Zároveň však webovou prezentaci vnímáme jako otevřený systém, se kterým budeme neustále pracovat s vědomím naší firemní vize – neustále spokojeného klienta,“ doplňuje Karel Bezděka.

Celkovou koncepci nových stránek, jejich strukturu a návrh grafického zpracovaní připravil tým expertů Victoria Volksbanken, následnou realizací a tvorbou redakčního systému byl pověřen Reklamní atelier Area, s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).