Hlavní navigace

veřejný příslib

Sdílet

Commercial Union Penzijní Fond, a. s., oznamuje, že dne 6. června 2002 učinil

veřejný příslib

kterým se zavázal, že za předpokladu splnění podmínek v tom veřejném příslibu formulovaných, vyplatí v termínech v tom veřejném příslibu stanovených

 – odměnu za uzavření a/nebo zprostředkování uzavření nové smlouvy o penzijním připojištění,
 – odměnu za navýšení měsíčního příspěvku účastníka.

Ve veřejném příslibu CUPF váže výplatu odměny ve výši 120% ze sjednaného a pravidelně placeného měsíčního příspěvku účastníka, a/nebo ze sjednaného navýšení tohoto příspěvku, zejména na splnění podmínky, že půjde o měsíční příspěvek placený nepřetržitě (aniž by byla snížena jeho původně sjednaná výše) po dobu minimálně dvanácti (12) po sobě jdoucích kalendářních měsíců od vzniku povinnosti platit příspěvek a současně, že ten konkrétní návrh smlouvy nebo změny smlouvy byl doručen CUPF v období od 6. 6. 2002 do 31. 12. 2002 a že současně související smlouva bude trvat nejméně osmnáct (18) měsíců.

Veřejné přísliby byly a jsou zveřejněny na webových stránkách www.cgnugroup.cz. Dále lze text předmětných veřejných příslibů obdržet na adrese Commercial Union Penzijní Fond, a.s., Londýnská 41, 120 21, Praha 2, nebo na adrese Commercial Union Penzijní Fond, a.s., Provozní úsek, ul. 28. Října 150/2663, 702 00, Ostrava 2.

V Praze dne 10. června 2002

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).