Hlavní navigace

Vedení České pojišťovny posílí nový náměstek

Praha (10. srpna 2006) – Vedení České pojišťovny bude od září posíleno o pozici náměstka pro marketing a klientskou segmentaci. Rozhodlo o tom představenstvo největší tuzemské pojišťovny. Novým náměstkem se na základě jmenování představenstva od 11. září 2006 stane Pavel Řehák (31).

Sdílet

Pavel Řehák přichází do ČP ze společnosti McKinsey, kde působil na pozici Associate Principal a byl zodpovědný za řízení projektů a vztahů s klienty. V rámci předchozí praxe se účastnil řady projektů v oblasti pojišťovnictví a finančních služeb. V rámci České pojišťovny bude mít na starosti oblast marketingu, řízení vztahů se zákazníky (CRM) a řízení projektů. Pavel Řehák je ženatý a má dceru.

Česká pojišťovna je největší domácí pojišťovací ústav, jejíž celkový tržní podíl na konci roku 2005 dosahoval 36 procent. Pojišťovna spravuje více než 13 milionů pojistných smluv. V soutěži Pojišťovna roku 2005 pořádané společností Fincentrum získala ČP na základě výsledků hlasování odborné poroty již podruhé v řadě první místo. Česká pojišťovna má základní kapitál téměř 3 miliardy korun a patří do mezinárodní finanční skupiny PPF, která úspěšně spravuje aktiva v hodnotě přibližně 250 mld. Kč. Jediným akcionářem České pojišťovny je společnost PPF Group N.V.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).