Hlavní navigace

Vánoční nabídka Komerční banky

Komerční banka připravila od 1. listopadu speciální vánoční nabídku. Klientům umožní zdarma pojistit nákupy, získat prodluženou záruku na zboží, vybrat vlastní design karty nebo změnit PIN. Tato jedinečná nabídka platí od 1. 11. 2009 do 31. 12. 2009.

Sdílet

Klienti, kteří uhradí svůj nákup vánočních dárků osobní kreditní kartou od Komerční banky, získají automaticky a zdarma pojištění takto zakoupeného zboží na dobu 90 dní. Pojištění se vztahuje na poškození či krádež zboží, jehož cena převyšuje 1 300 Kč, a to při nákupu kdekoli na světě. K zakoupenému zboží klienti navíc získají bezplatně prodlouženou záruku. Standardní garanční lhůta se tak automaticky navýší o jeden rok.

Další výhodou, kterou Komerční banka nabízí, je platební nebo kreditní karta s vlastním designem zdarma na dobu jednoho roku. Klienti si můžou sami navrhnout, jak bude jejich karta vypadat a použít na její přední stranu vlastní fotografii nebo obrázek z galerie, která je umístěna na www.mojekarta.cz. Navíc klienti, kteří si budou chtít změnit PIN platební karty, mohou jeho změnu provést také zdarma v kterémkoli bankomatu KB.

Cílem naší nabídky je především maximálně zvýhodnit používání platebních či kreditních karet a klientům tak zpříjemnit jejich předvánoční nákupy, uvedl Radko Belada, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Více informací o speciální vánoční nabídce KB, mohou zájemci získat na internetové adrese www.kbnabidka.cz, která byla za tímto účelem vytvořena.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).