Hlavní navigace

Vánoce 2006 s T-Mobile

Praha 27. září 2006 – Vánoce začínají letos u T-Mobile již 2. října. Bohatá nadílka je připravena jak pro tarifní zákazníky tak pro zájemce o předplacené karty. Navíc má T-Mobile pro každého ne jeden, ale rovnou dva dárky. Tarifní klienti se mohou těšit na neuvěřitelnou porci volných minut a SMS. K těm jim T-Mobile zabalí pod stromeček zdarma ještě nový mobil. Twist zákazníci si užijí víkendová a večerní volání jen za jednu korunu za minutu a získají slevu 600 korun na nový telefon.

Sdílet

Nekončící volání a SMSkování

Každý zákazník, který od 2. října do 31. prosince 2006 uzavře novou Účastnickou smlouvu (včetně přenesení čísla od jiného operátora), nebo přejde z předplacené karty Twist na jeden ze standardních tarifů s dvouletou smlouvou, dostane na každý měsíc balíček 5000 volných minut a 5000 SMS do sítě T-Mobile, což je více než 160 minut a 160 SMS na každý den. To je mnohonásobně víc než běžný zákazník provolá a proesemeskuje, takže bude mít hovory a textovky v síti T-Mobile prakticky zdarma.

Nabídku je možné využít jak při uzavření smlouvy se zvýhodněním HIT (o 20 procent levnější volání a SMS za 1 Kč bez DPH), tak při získání telefonu za zvýhodněnou cenu. Vánoční nabídka telefonů je přitom více než lákavá: nechybí v ní například Sony Ericsson K800i s třímegapixelovým foťákem, nebo Nokia 6233, nástupce populární Nokia 6230i.

Jak dlouho si zákazník bude moci nekonečné volání a SMSkování užívat, záleží na tarifu, který při podpisu smlouvy zvolí. Minimálně však tři měsíce – pro tarif T 30/T 30 HIT – maximálně až po dobu dvou let – tarif T 1500/T 1500 HIT. Bonusové minuty zákazník bude čerpat až po provolání volných minut svého tarifu. Ke kterým paušálním programům a na jak dlouho lze nekončící volání a SMSkování získat, uvádí následující tabulka.

Telefon jako dárek

Co by to bylo za Vánoce, kdyby pod stromečkem chyběl nový mobilní telefon. Každý zákazník, který splní podmínky pro získání balíčku volných minut a SMS – tedy nová aktivace aktuálně nabízeného tarifu nebo přechod z Twistu na paušál – totiž může dostat nový mobilní telefon zdarma jako dárek. Kdo bude chtít potěšit sebe nebo své blízké novým mobilem zdarma, bude mít na výběr hned ze dvou přístrojů: Nokia 1600 nebo Sony Ericsson J220i. Podmínkou získání telefonu je současná aktivace tarifu Happy Partner nebo libovolného aktuálně nabízeného standardního tarifu.

Měsíčně přijde provoz Happy Partner na 39 Kč bez DPH (46,41 Kč s DPH). Pokud si zákazník navíc aktivuje službu Moji blízcí, bude si moci s držitelem Happy Partner karty volat za 0 Kč za minutu po dobu 12 měsíců a bude hradit jen měsíční paušál 39 Kč bez DPH (46,41 Kč s DPH).

Za dárek zaplatí zákazník symbolickou jednu korunu – tu dostane zpět do 60 dnů od aktivace. Při pořízení dárku je nutné složit zálohu 1000 Kč, která je vratná nejpozději ve 4. Vyúčtování služeb. Nabídka platí do 31. 12. 2006 nebo do vyčerpání zásob zmíněných dárkových telefonů.

Příklady kombinace obou nabídek

Když si zákazník vybere HITovou variantu tarifu a k ní si aktivuje Happy Partner, ušetří hned třikrát. Díky HITu bude mít levnější volání a SMS, s partnerskou kartou si bude moci volat za 0 Kč/min. a navíc dostane zdarma nový telefon.

Nebo si vybere tarif s telefonem za zvýhodněnou cenu a k němu si aktivuje Happy Partner. Potom si bude volat s partnerskou kartou za 0 Kč/min. a odnese si 2 telefony – jeden za zvýhodněnou cenu, druhý jako dárek.

Twist: Večerní a víkendová volání za kačku

Pro zájemce o předplacenou kartu je připravena od 2. října speciální vánoční edice Twist karet. Na nich je nastaven tarif Twist Vánoce 2006, s nímž mohou jeho uživatelé volat do sítě T-Mobile jen za 1 Kč za minutu, a to ve všední dny od 21.00 do 9.00 a celý den o víkendech a svátcích. Výrazně ušetřit na večerních a víkendových telefonátech mohou „Twisťáci“ víc než půl roku. Jejich hovory budou korunou sazbou účtovány až do 30. června 2007. Ostatní ceny, například za SMS nebo hovory přes den jsou totožné s tarifem Twist Standard.

Kartu s tarifem Twist Vánoce 2006 si mohou zájemci pořídit samostatně – přijde na 249 Kč s DPH a obsahuje kredit 50 Kč – nebo v rámci Twist sady. Ve vánoční nabídce nechybí letos ani Twist karta za výhodnou cenu bez vánočního tarifu. Nové Twistové číslo a 20korunový kredit bude stát zájemce 99 Kč s DPH, přičemž služby budou účtovány podle cenového programu Twist Standard.

Telefon se slevou

Ani na „Twisťáky“ Ježíšek nezapomíná s novým telefonem. Každý zákazník, který si od 2. října do 31. 12. 2006 zakoupí telefon v Twist sadě, získává nárok na slevu 600 korun z ceny telefonu. Pořídit nový mobil levněji přitom není nic složitého. Když si zákazník při nákupu kartu ihned aktivuje a jednorázově ji dobije kreditem minimálně 600 korun, bude jej stát nový telefon v Twist sadě o šest stovek méně, než je jeho běžná cena. Možnost slevy se vztahuje na všechny telefony v nabídce T-Mobile.

Stávající Twist zákazníci si večerního a víkendového volání mohou užívat také, a to v rámci věrnostního programu Twist Bonus. Ani o 600korunovou slevu na telefon nepřijdou – pokud využijí Twist Mobil Extra a dobijí si svou kartu částkou minimálně 600 Kč.

Nakupujte z domova

Nechce se vám tlačit se v obchodech? Proč byste to dělali, když můžete využít Internetový obchod T-Mobile – www.t-mobile.cz/eShop. Komu se nechce na internet, může využít bezplatnou telefonní linku 800 73 73 73 případně Zákaznické centrum T-Mobile 603 603 603 (4603 ze sítě T-Mobile). Zboží až do domu zdarma doručí zásilková služba PPL. Zákazník má možnost vybrat si ze tří dnů, kdy mu bude zásilka doručena, přičemž přepravce před dovezením upozorní zákazníka v dostatečném předstihu.

Lákavá vánoční nabídka je připravena také pro firemní zákazníky T-Mobile – více na www.t-mobile.cz/business

Všechny informace budou od 2. října k dispozici na www.t-mobile.cz/vanoce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).